En Casa Małgorzata Podbielska-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.
Pokaż listę

Oferta pracy - Personal Real Estate Advisor, Podkowa LeśnaPRACA W En Casa Premium Real Estate

Wierzymy w korzyści płynące z pracy zespołowej. Zatrudniając nowych agentów poszukujemy osób ambitnych, przedsiębiorczych, znających języki obce, stawiających sobie ambitne cele i konsekwentnie je realizujących. Szukamy długo i wytrwale, bo szukamy tylko Najlepszych.

Podczas rozmów z kandydatami podkreślamy fakt, że praca w branży luksusowych nieruchomości daje nieograniczone możliwości rozwoju oraz zapewnia potencjał finansowy. Najważniejsze jednak jest zaangażowanie i dyscyplina.

ZESPÓŁ

W En Casa Premium Real Estate stale podnosimy swoje kwalifikacje. Naszym celem jest osiągnięcie rangi najlepszego zespołu ekspertów w branży nieruchomości premium. Powierzone nam zadania realizujemy w odpowiedzialny i kompleksowy sposób, wzajemnie wspierając się w zakresie zdobywania nowych klientów, budowania długoterminowych relacji z obecnymi, wzajemnego dzielenia się wiedzą oraz doświadczaniem.

Dołącz do naszego zespołu

Stanowisko: Personal Real Estate Advisor
Lokalizacja: Podkowa Leśna i okolice

Personal Real Estate Advisor zajmie się obsługą klientów z sektora nieruchomości premium, świadczeniem szerokiego zakresu usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, budowaniem portfolio ofert oraz znakomitych relacji z klientami. Na tym stanowisku będziesz całkowicie odpowiedzialny za to co wykonałeś.  

CECHY I UMIEJĘTNOŚCI

- zaangażowanie
- determinacja i konsekwencja w działaniu
- umiejętność słuchania
- umiejętność kojarzenia faktów i wyciągania wniosków
- umiejętność podejmowania decyzji
- wysoka motywacja do nauki oraz rozwoju
- biegła znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY

- silną i stabilną pozycję na rynku
silną markę i stabilną pozycję na rynku
wsparcie profesjonalistów m.in. w zakresie marketingu i kwestii prawnych, nowoczesnych technologii
usługi najwyższej jakości
- pełne wdrożenie, opiekę managera i wsparcie zespołu ekspertów
- liczne i efektywne szkolenia
- dużą elastyczność oraz swobodę działania


Jeśli umiesz solidnie pracować, chcesz dobrze zarabiać i wysoko stawiasz poprzeczkę sam sobie, a do tego rozumiesz rynek dóbr luksusowych to En Casa Premium Real Estate jest miejscem, które da Ci możliwość realizowania Twoich najambitniejszych celów.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij CV wraz ze zdjęciem oraz krótkie wyjaśnienie dlaczego chciałbyś z nami pracować na adres: m.podbielska@encasa.pl 

Pokaż listę