En Casa Małgorzata Podbielska-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.
Pokaż listę

Wielcy indywidualiści, czy skuteczny zespół? Jak wygląda praca agenta nieruchomości.

Praca agenta nieruchomości to często wielki znak zapytania. Dlaczego? Bo prawdopodobnie ani osoba rozważająca rozpoczęcie działalności w branży nieruchomości, ani klient na początku do końca nie wiedzą na czym praca pośrednika nieruchomości polega. Zarówno klienci zastanawiają się za co płacą tak wysokie prowizje, a potencjalni agenci co mają zrobić, aby te prowizje otrzymać 😊.

Lista zadań jest dość długa, a nie o tym ten artykuł, ale o tym jak ważne jest z kim te zadania wykonujesz. Duże znaczenie odgrywa to zarówno dla klienta (czytaj: z jaką firmą się wiąże, nie tylko z jakim agentem), ale także dla agenta (czytaj: w jakim zespole wsparcia pracuje). Niewiele osób rozpoczynających pracę w tej branży, zdaje sobie sprawę jak duży wpływ na rezultaty ma zespół, z którym się pracuje. Zawód - Agent to nie praca dla indywidualisty, tu złotego medalu nie zdobywasz w pojedynkę. Po wielu latach obserwacji, wiem jak duże znaczenie w jakości pracy i w rozwoju pośrednika w obrocie nieruchomościami odgrywa środowisko, w którym przebywasz.

W idealnym zespole podstawą jest doskonała komunikacja, współpraca i stałe poszukiwanie nowych rozwiązań oraz zdrowa rywalizacja połączona z pracą zespołową.

W En Casa stale podnosimy nasze kwalifikacje, bo naszym celem jest zostanie najlepszym zespołem ekspertów w branży. Nie chcemy być doskonałymi indywidualistami. To się nie sprawdza. Najbardziej efektywny i skuteczny możesz być tylko wtedy, kiedy działasz zespołowo. Grupa osób pracujących z Tobą wspiera Cię w zdobyciu nowych klientów, finalizacji transakcji oraz w wielu innych zadaniach. Wsparcie to dział marketingu, który tworzy m.in. strategię marketingową dla Twoich ofert, dział sprzedaży który wspiera Twoje działania sprzedażowe oraz partnerzy, z którymi stale współpracujemy. To zapewnia skuteczność oraz szybkość pracy. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami jest coraz bardziej wymagające, ale jednocześnie ciekawsze i pełne wyzwań.

Dobrą współpracę i energię w En Casa widać nie tylko podczas codziennych czynności, ale również na fotografiach <3. Z En Casa wychodzi się dobrze nie tylko na zdjęciach 😉. Staramy się podchodzić do naszej pracy z pozytywnym nastawieniem, zaangażowaniem i chociaż zdażają się trudne momenty każdemu z nas, to chcemy się przy tym dobrze bawić.

Możesz nas poznać. Jeśli chcesz sprawdzić, jak pracuje profesjonalny pośrednik w obrocie luksusowymi nieruchomościami to zapraszamy. Właśnie rozpoczynamy poszukiwania Najlepszych do naszego zespołu w Warszawie oraz w Milanówku. Dołączysz 😊?

/media/Zapraszamy-do-zespolu_kOO1jVi.jpg

Ps. Pełen efekt sesji zdjęciowej już niedługo pojawi się na naszej www. 😉
Ps 2. Zgłoszenia i zapytania wysyłaj proszę na adres: m.podbielska@encasa.pl

Pokaż listę