En Casa Małgorzata Podbielska-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.
Pokaż listę

Jak przygotować nieruchomośc do zdjęć?

Pierwszą najważniejszą czynnością, która ma wpływ na atrakcyjność oferty jest wykonanie dobrych zdjęć nieruchomości. To w jaki sposób przygotują Państwo swoje mieszkanie do sesji fotograficznej ma odzwierciedlenie w jakość zdjęć. Jest to bardzo ważne, gdyż to na ich podstawie potencjalny Klient podejmuje decyzję czy chce daną nieruchomość obejrzeć na żywo.

Zadbajcie Państwo, aby lokal był starannie posprzątany, a rzeczy osobiste pochowane. Jeśli pomieszczenia posiadają jakieś efektowne oświetleniem, należy je włączyć. Żaluzje i zasłony powinny wpuszczać maksymalnie dużo światła do wnętrza. Bukiet świeżych kwiatów czy miska owoców potrafi odmienić odbiór fotografii. Detale wpływają na charakter pomieszczeń, pomagając zaprezentować wnętrza z jak najlepszej strony. Trzeba pamiętać również o porządku na tarasie/balkonie – to także część nieruchomości. W miarę możliwości niech Państwo zadbają o trawnik oraz rozstawienie mebli ogrodowych.

1. Salon – centralne miejsce mieszkania i domu

Salon przez wielu uważany jest za centralne miejsce w każdym domu. To tutaj rozpoczyna się efektywny proces oglądania nieruchomości – tu budowane jest pierwsze wrażenie. Musi być nie tylko czysty, ale również niech wygląda atrakcyjnie i zachęcająco. Jeśli w pomieszczeniu jest dużo drobnych przedmiotów, należy je pochować. Na sofie ułóż pasujące poduszki lub narzutę. Rozpalony kominek, świece oraz świeże kwiaty zawsze dodają wnętrzu domowego ciepła.

/media/Untitled-design-8_tt9o46x.jpg
Salon - centralna część mieszkania


2. Łazienka – czystość oraz higiena

Wszystkie rzeczy osobiste i kosmetyki, takie jak pasta, szampon, środki czystości, szlafrok, czy kosz na bieliznę powinny być pochowane. Starannie ułóż oraz rozwieś pasujące kolorystycznie ręczniki. Zadbaj o idealną czystość urządzeń sanitarnych oraz luster./media/Untitled-design-9.jpg
Łazienka – czystość oraz higiena

3. Kuchnia - estetyka

Stół oraz blat powinny być puste i idealnie czyste. Półmisek ze świeżymi owocami doda kolorytu. Schowaj wszystko, co znajduje się na i pod szafkami. Wyeksponuj ładny ekspres do kawy, czajnik lub inny sprzęt.

/media/Untitled-design-10.jpg
Kuchnia - estetyka

4. Sypialnia - klimat

Łóżko przykryj, najlepiej jednokolorową narzutą. Ułóż kilka ładnych, pasujących poduszek. Nocne szafki powinny być puste; postaw na nich świece lub bukiet kwiatów. Wszystkie ubrania oraz ozdoby należy schować, zasłony ładnie ułożyć.

/media/Untitled-design-11.jpg
Sypialnia - klimat

5. Pokój dziecka – raj dla najmłodszego klienta

Jeśli mieszka z Tobą również dziecko to zadbaj, aby jego pokój też wyglądał pięknie. Poukładaj zabawki kolorystycznie, a zbędne przedmioty pochowaj. Niech mały klient zakocha się od pierwszego spojrzenia :-).

/media/Untitled-design-12.jpg
Pokój dziecka – raj dla najmłodszego klienta

6. Wyjątkowe detale

Jest w Twojej nieruchomości coś wyjątkowego, co ją wyróżnia? Pochwal się, a my to odpowiednio sfotografujemy i zaprezentujemy.

/media/Untitled-design-13.jpg
Wyjątkowe detale

Takie przygotowanie może chwilę potrwać, ale z naszego doświadczenia możemy zapewnić, że się opłaca. Jeśli posiadają Państwo rzut architektoniczny, koniecznie należy przygotować jego kserokopię.

Wszystkie zaprezentowane powyżej zdjęcia zostały wykonane przez Zespół En Casa.

Jeśli chcieliby Państwo sprzedać swoje mieszkanie lub dom z En Casa Premium Real Estate to serdecznie zapraszamy na spotkanie. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Pokaż listę