Agnieszka Zakrzewska
Personal Real Estate Advisor. Licencja nr 24655
POKAŻ NUMER
Opis
Rekomendacje
Oferty
Kontakt

Opis

Absolwentka SGH i podyplomowych studiów na kierunku projektowanie wnętrz ASP im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, zawsze w ruchu, zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata i ludzi.

Od lat zainteresowana psychologią, relacjami, komunikacją, rozwojem duchowym, pracuje dla przyjemności wynikającej z kontaktu z drugim człowiekiem, obcowania z architekturą i pięknymi wnętrzami. Chętnie znajdzie dla Państwa wymarzone miejsce na ziemi, pomoże sfinalizować transakcję dokładając wszelkich starań aby proces ten był najmniej stresujący. Z sukcesem realizuje również jedno ze swoich zawodowych marzeń – budowy domu pod klucz, idealnego i pięknego w każdym calu.

Kiedyś miała motto „Sky is the limit” dziś wie, że nie ma limitów, istnieją tylko w naszej głowie i wyobraźni, a tej jej nie brakuje. Zawsze znajdzie powód aby celebrować życie i chętnie podzieli się pozytywną energią. Prywatnie mama 9-letniego młodego artysty Mikołaja i uroczej półtorarocznej Haneczki, którzy zawładnęli jej sercem i dają szansę znów czasem być dzieckiem.

Rekomendacje

POKAŻ WIĘCEJ

Oferty

Wyjątkowy dom gotowy do wprowadzenia| Konstancin.
Konstancin-Jeziorna
4 500 000 PLN
6 pokoi
Klimatyczne mieszkanie na sprzedaż 3 pok. 82 m2
Bruzdowa, Wilanów, Warszawa
885 000 PLN
3 pokoje
Na sprzedaż dom dwulokalowy w Wilanowie
Wiechy, Wilanów, Warszawa
1 200 000 PLN
5 pokoi
Nowoczesny parterowy dom 245m2, Wilanów-Zawady
Rosy, Wilanów, Warszawa
1 750 000 PLN
6 pokoi
Pokaż więcej
Agnieszka Zakrzewska
POKAŻ NUMER
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ