Lubomir Czyczuła
Personal Real Estate Advisor.
POKAŻ NUMER
Opis
Oferty
Kontakt

Opis

Z wykształcenia Inżynier budownictwa lądowego, przez wiele lat pracował jako audytor, a potem kontroler finansowy w dużej korporacji. Tam poznał tajniki myślenia biznesowego i strategicznego, które wykorzystuje do dziś. Kilka lat potem spędził pracując na własny rachunek i z powodzeniem stworzył z kolegą spółkę obsługująca aplikację zakupową na smartphony.

Zadowolenie klienta to jego motto. Dokładnie wsłuchuje się w jego potrzeby, by dostarczyć najlepsze z możliwych rozwiązań. Każdą transakcję traktuje indywidualnie, starannie planując jej przebieg i dbając o najdrobniejsze szczegóły, tak by klient czuł się w tym procesie bezpiecznie. Satysfakcja klienta ze sprawnie przeprowadzonej transakcji daje mu wiele radości.

Prywatnie tata chłopaków bliźniaków, z którymi spędza każdą wolną chwilę majsterkując i tworząc z czego popadnie pobudzające wyobraźnię szalone konstrukcje.

Aktywnie uprawia sport. Lubi tenis, jazdę na rowerze, a zimą narty. Uwielbia podróże, poznawanie obcych kultur, ludzi, zwyczajów, języków.

Oferty

Mieszkanie - bardzo wysoki standard w Wilanowie
Franciszka Klimczaka, Wilanów, Warszawa
950 000 PLN
3 pokoje
Luksusowa Willa w Konstancinie
Cedrowa, Konstancin-Jeziorna
4 900 000 PLN
8 pokoi
Jasny i przestronny apartament na Mokotowie
Wita Stwosza, Mokotów, Warszawa
1 250 000 PLN
4 pokoje
Dwupokojowe mieszkanie w Wilanowie
Aleja Rzeczypospolitej, Wilanów, Warszawa
550 000 PLN
2 pokoje
Pokaż więcej
Lubomir Czyczuła
POKAŻ NUMER
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ