Katarzyna Herman-Janiec
Personal Real Estate Advisor. Licencja nr 23099
POKAŻ NUMER
Opis
Rekomendacje
Oferty
Kontakt

Opis

Artystyczna dusza, projektantka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Specjalistka od łączenia różnorodnych spraw i projektów. W swoim życiu zajmowała się projektowaniem wnętrz, produktów oraz grafiki. Twórczyni marki Protein Design oraz projektu TUTKI™. Jej prace prezentowane były na wielu wystawach krajowych i zagranicznych oraz w prasie.

Prywatnie kocha aktywny styl życia, jazdę konną, kontakt z dziką naturą, koszykówkę, siatkówkę, jogę, kiedyś żeglowała po morzach i spływała rzeki. Teraz jako mama dwóch synów wietrzy głowę biegając nad Wisłą.

W En Casa wraca do korzeni - pracy we wnętrzach. Może dla Państwa wykonać usługę homestaging`u czy doradztwa w zakresie wnętrz, ale przede wszystkim jest bardzo skutecznym pośrednikiem nieruchomości. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią i malarstwem sztalugowym. Zakręcona na naturalny styl życia i ekologię. No i na francuski. Kocha pracę wśród ludzi, a zdobyte wykształcenie wykorzystuje w pracy każdego dnia. Fanka samorozwoju, eksploracji wszelakiej i pozytywnego nastawienia do świata.

Oferty

3 pokojowy apartament w przedwojennej kamienicy.
Rozbrat, Śródmieście, Warszawa
1 650 000 PLN
3 pokoje
5 pokoi. Doskonały widok. Wysoki standard.
Wyględowska, Mokotów, Warszawa
2 500 000 PLN
5 pokoi
Saska Kępa, nowy budynek - eleganckie mieszkanie
Meksykańska, Praga-Południe, Warszawa
740 000 PLN
2 pokoje
3-pokojowy apartament oko Promenady/ super widok
Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Praga-Południe, Warszawa
1 050 000 PLN
3 pokoje
Pokaż więcej
Katarzyna Herman-Janiec
POKAŻ NUMER
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ