Marta Samoraj
Personal Real Estate Advisor. Licencja nr 22575
POKAŻ NUMER
Opis
Oferty
Kontakt

Opis

Osoba otwarta, pełna energii, która uwielbia pracę z ludźmi. Studia z zakresu zarządzania i marketingu, a także wieloletnie doświadczenie na stanowisku managera sprawiły, że posiada doskonałe zdolności organizatorskie. Wysokie zdolności interpersonalne to coś, co wyróżnia Martę oraz sprawia, że już wielu naszych klientów obdarzyło ją pełnym zaufaniem. Jako manager wielokrotnie miała do czynienia z wieloma trudnymi i nietypowymi problemami, dzięki czemu potrafi znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji.

Specjalizuje się zarówno w sprzedaży jak i wynajmie mieszkań, ale chętnie zajmie się także nieruchomościami z rynku komercyjnego. Doskonale wyczuwa potrzeby klientów, a cierpliwość i otwartość Marty sprawiają, że kontakt z nią to ogromna przyjemność. Nieustannie szkoli i rozwija się dbając o najwyższą jakość obsługi klienta.

Pasjonuje się sztuką współczesną oraz kinem. Wolny czas spędza aktywnie, ćwicząc crossfit oraz pilates. Zimą podbija na nartach górskie stoki, natomiast latem uwielbia surfing.

Marta Samoraj
POKAŻ NUMER
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ