Agnieszka Szymańska-Kujawa
Personal Real Estate Advisor. Oddział - Otrębusy. Licencja nr 24628
POKAŻ NUMER
Opis
Rekomendacje
Oferty
Kontakt

Opis

Przez większość swojej kariery zawodowej była związana z lotnictwem.

Zaangażowanie w realizowanie prywatnych projektów kupna i sprzedaży nieruchomości zaowocowały pasją do aranżacji i wystroju wnętrz. Fascynacja home staging-em była jedną z decyzji o rozpoczęciu pracy w nieruchomościach. Jest to jak samospełniające się życzenie obcowania w nietuzinkowych wnętrzach z wyjątkowymi ludźmi.

Miłośniczka zdrowego trybu życia wciąż poszerzająca swoje żywieniowe horyzonty oraz fanka dalekich podróży w najbardziej egzotyczne miejsca świata.

Swój czas spędza pomiędzy pracą zawodową oraz wychowywaniem dwójki wspaniałych dzieci. W wolnych chwilach lubi zagłębić się w skandynawskim kryminale na miarę Millenium Larsona Stiega oraz słuchać muzyki rockowej z lat 70-tych i 80-tych. Ulubionymi zespołami są Led Zeppelin, Pink Floyd i Deep Purple.

Jednym z marzeń jest zdobycie licencji pilota szybowcowego.

Rekomendacje

“Zaczniemy od podsumowania - współpracę z Panią Agnieszką bez chwili wahania polecamy każdemu, kto myśli o kupnie nieruchomości. Dajemy 6 gwiazdek w skali do 5-ciu. Trafiliśmy na Panią Agnieszkę, chcąc obejrzeć jedną z nieruchomości z portfolio Agencji. Całe szczęście, że tak się stało, bo gdyby nie Pani Agnieszka kto wie czy dziś mielibyśmy dom. Zaangażowanie, profesjonalizm, humor, wiedza, punktualność (jak zauważyliśmy wcale nie jest oczywista cecha wśród agentów) najlepiej charakteryzują jej pracę. Czuliśmy się w pełni zaopiekowani od pierwszego dnia, aż do odbioru domu, a nawet później. Oglądaliśmy wcześniej wiele nieruchomości, zazwyczaj z agentami spotykając się tylko raz, często nawet nikt się z nami później już nie kontaktował. Pani Agnieszka sprawiła, że po kilku dniach współpracy postanowiliśmy całkowicie porzucić działania na własną rękę i w pełni polegać na profesjonalizmie Pani Agnieszki – i nie zawiedliśmy się. Po drodze nie było łatwo, dotknęło nas wspólnie nieetyczne działanie właściciela nieruchomości, na którą byliśmy zdecydowani. Pani Agnieszka doprowadziła jednak w ekspresowym tempie do pozyskania innego domu, wręcz wymarzonego i doprowadziła sprawę do szczęśliwego końca. Dziś piszemy te słowa z idealnego domu, w którym jesteśmy szczęśliwi, a Pani Agnieszka zawsze będzie u nas mile widzianym gościem.”
Agnieszka i Krzysztof dla /
En Casa Premium Real Estate
POKAŻ WIĘCEJ
Agnieszka Szymańska-Kujawa
POKAŻ NUMER
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ