G
S
Wilanów - działka do podziału, dom do remontu
Powierzchnia
None
Cena za m2
2 603 PLN

Wilanów - działka do podziału, dom do remontu

Grunt
Sprzedaż
Wilanów, Warszawa
mapa
2 100 000 PLN
2 100 000 PLN
2 100 000 PLN
2 603 PLN
845.0 m2
20.00
40.00
mieszane
na działce
miejska
miejska
asfalt
195/1998/OGS

Opis nieruchomości

:: Krótko:
Atrakcyjna działka na Starym Wilanowie, położona przy kameralnej ulicy w sąsiedztwie ul. Wiertniczej i Królowej Marysieńki. Nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym o powierzchni całkowitej 230 m2 na 3 kondygnacjach, w stanie do remontu. Istnieje możliwość podziału działki i budowy drugiego domu, atrakcyjna cena, MPZP, media na terenie nieruchomości.

:: Dla kogo?
Dla rodziny, dla inwestora.

:: Atuty?
Gotowa do składania wniosku na budowę. Możliwość przebudowy istniejącego domu. Możliwość podziału działki i budowy nowego domu w drugiej linii.

:: Czy to jest to czego szukasz?
Idealna dla osób, które pragną zamieszkać w spokojnej okolicy. Tutaj stworzysz swój wymarzony dom według indywidualnego projektu. Oferta skierowana do grona znajomych, pragnących mieszkać obok siebie. Okazja dla inwestora - atrakcyjna cena, możliwość budowy dużego domu w drugiej linii zabudowy. Budynek zabudowy jednorodzinnej realizowany na jednej działce budowlanej, może mieć maksymalnie 2 niezależne mieszkania. Na parterze budynku zabudowy jednorodzinnej, można zrealizować funkcję usługową na powierzchni użytkowej nie przekraczającej 150 m2 i o uciążliwości nie przekraczającej granic lokalu w jakim jest wykonywana.

:: Co w okolicy?
W okolicy znajduje się wiele terenów zielonych, które zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Mieszkając w tej części Wilanowa zyskujesz więc doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku wśród zieleni. Infrastruktura miejska, która w ostatnich latach niezwykle szybko rozbudowuje się sprawia, że zamieszkanie w Wilanowie to dobra decyzja. Znajdziesz tu m.in. sklepy, siłownię, basen, boiska, golf. W pobliżu jest również wiele przedszkoli i szkół - zarówno państwowych jak i prywatnych (m.in. amerykańska, niemiecka, francuska, brytyjska). Nowe osiedla, nowe domy i nowe centrum handlowe przy Pl. Vogla oraz Sadyba Best Mall. Tuż obok, wciąż rozwijające się Miasteczko Wilanów z restauracjami, kawiarniami, szkołami, sklepami i usługami.

:: Jak z komunikacją?
Wilanów, to idealne miejsce dla osób, którym zależy na szybkim dojeździe do centrum (około 15-20 minut) i jednocześnie odpoczynku po pracy w cichym, spokojnym miejscu. W budowie jest obwodnica Warszawy, która sprawi, że dojazd do innych dzielnic, lotniska czy na wakacje istotnie się skróci. Niedaleko znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, gwarantujące szybki dojazd do Metra Wilanowska, Sadyba Best Mall, centrum biznesowego na Mokotowie czy centrum miasta.

:: Więcej szczegółów:
- zabudowa jednorodzinna
- wysokość 12 m (3 kondygnacje)
- minimum 50% powierzchni biologicznie czynnej
- media: gaz, prąd, woda, kanalizacja - na działce
- dom / mieszkania, częściowo usługi
- minimalna powierzchnia działki budowlanej - 400 m2.

Zdjęcia pokazują ulice Wilanowa z istniejącą - typową - zabudową jednorodzinną.
W załączeniu przykład zagospodarowania działki z wrysowanym istniejącym i z dodatkowym (nieistniejącym) domem.
Powierzchnia zabudowy nowym domem - około 180 m2

Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Radomir Zadumiński
Personal Real Estate Advisor. Licencja nr 3402
En Casa Premium Real Estate
ul. Studencka 55
02-735 Warszawa

Podobne oferty Pokaż inne oferty

Podobne oferty Pokaż inne oferty

2 200 000 PLN
Kup za PLN msc
Grunt
Sprzedaż

Gawota

Warszawa, Ursynów

1911.0 m2

2 100 000 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane
phone