En Casa Małgorzata Podbielska-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.
M
S
NW
Idealne dla rodziny. 86m2, 2 sypialnie, duży ogród
Powierzchnia
86.0 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
0 / 4

Idealne dla rodziny. 86m2, 2 sypialnie, duży ogród

Mieszkanie
Sprzedaż
Aleja Wilanowska, Mokotów, Warszawa
mapa
995 000 PLN
995 000 PLN
995 000 PLN
11 569 PLN
86.0 m2
3
0 / 4
2009
Aleja Wilanowska, Mokotów, Warszawa
Wtórny
idealny
apartamentowiec
idealny
kuchnia(9.0 m2), łazienka(10.0 m2)
parking podziemny (1)
balkon Classic(15.0 m2), taras(70.0 m2), ogród
winda, ochrona, monitoring
5746/1998/OMS

Opis nieruchomości

:: Krótko:
Wygodne mieszkanie na parterze z pięknym ogrodem dla Twojej rodziny. Gotowe do wprowadzenia!

:: Dla kogo?
Przestrzeń idealna dla pary lub młodej rodziny. Szukając miejsca z dużą przestrzenią na codzienne aktywności, znajdziesz je właśnie tu. Salon, wydzielona przestrzeń na jadalnie, częściowo otwarta kuchnia z oknem. Letnią porą szeroko otwarte drzwi balkonowe, powiększają w naturalny sposób przestrzeń do życia i zabawy.
Potrzebujesz wprowadzić się przed świętami? Idealnie. To jest miejsce dla Ciebie.

:: Co mówili ostatni mieszkańcy?
W samym mieszkaniu oraz osiedlu zakochaliśmy się od razu. Ogród stał się od razu królestwem naszych dzieci - przez cały rok.

:: Atuty?
Wysokość - 295cm. Okna od sufitu do podłogi oraz doskonała ekspozycja, idealnie potęgują poczucie przestrzeni. Wnętrze doskonale nasłonecznione, mimo położenia na parterze. Latem komfort podnosi centralny układ klimatyzacji oraz zewnętrzne rolety.

Standard wykończenia oraz rozkład. Wszystko doskonale zaplanowane na etapie budowy, ze starannie i spójnie dobranymi materiałami. W części prywatnej 2 wygodne sypialnie o pow. 11m2 oraz 13m2, oraz łazienka z wanną. W części dziennej łazienka z prysznicem, pojemna szafa wnękowa, salon z wyjściem na ogród, jadalnia oraz kuchnia z oknem.


:: Co w okolicy?
Wszystko, czego możesz potrzebować. Na zakupy do Piotra i Pawła, na sushi, kawę, do pralni i kilkunastu innych lokali usługowych możesz wyjść w kapciach. Miasteczko Wilanów, Park przy Pałacu w Wilanowie, urokliwe uliczki starej Sadyby - wszystko w zasięgu spaceru lub kilku minut jazdy samochodem.
Osiedle przylega bezpośrednio do rezerwatu przyrody SGGW - naturalny filtr dla wszechobecnego smogu w zimowym sezonie. Miejsce perfekcyjne na codzienny jogging.

Miejsce wyjątkowo cenione za unikalne położenie, blisko centrum, a jednocześnie wśród zieleni i z perfekcyjnym zapleczem edukacyjnym dla dzieci. Większość mieszkańców to młode rodziny. Bardzo łatwy do renomowanych placówek edukacyjnych każdego szczebla.

* Powierzchnia całkowita: 88,22m2 w tym komórka lokatorska 1.96m2 ( ujęta w cenie ofertowej). Jedno wygodne miejsce parkingowe w hali garażowej płatne dodatkowo 35.000 PLN

Oferta dostępna wyłącznie u nas! Zapraszamy do współpracy także biura nieruchomości.
Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Krystian Podbielski
Managing Director. Licencja nr 22574
En Casa Premium Real Estate
ul. Pływacka 3 lok. 2,
02-633 Warszawa

995 000 PLN

To pole jest wymagane
phone