Wydarzenia

Apartament w sercu Mokotowa

Pokaż ofertę
Dzień otwarty19.10
Sobota 11:00 - 14:00
Wstęp bezpłatny map ul. Łowicka, Warszawa

Jeśli szukasz słonecznego, przestronnego i gotowego do wprowadzenia apartamentu, już w sobotę 19 października w godzinach 11:00 – 14:00 zapraszam na prezentację takiej oferty nieruchomości. Przyjdź i sprawdź czy to Twoje wymarzone miejsce.

Czym jest Dzień Otwarty?

Jest to wydarzenie, w trakcie którego otwieramy dla Ciebie drzwi nieruchomości wystawionej na sprzedaż. To doskonała szansa, by tę nieruchomość poznać, swobodnie zajrzeć w każdy kąt oraz zobaczyć jak pracujemy. Przy filiżance dobrej kawy odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Dlaczego warto przyjść?

To jedyny moment, gdzie masz dużo czasu na sprawdzenie wszystkiego - każdego elementu tego wyjątkowego domu. Możesz się dowiedzieć o wysokości wszystkich opłat, kosztach oraz etapach transakcji zakupu. Dodatkowo otrzymasz specjalną cenę.

:: Krótko:
Mokotów/Łowicka, apartament w prestiżowym budynku, 76m2, 3 pokoje, wygodny balkon, dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym ( miejsce rodzinne), duża komórka lokatorska.

:: Dla kogo?
Dla singla, dla pary. Dla rodziny 2+1. Dla ceniących estetykę na równi z jakością.
Dla osób które szukają mieszkania z dobrym adresem, dobrze zagospodarowanej przestrzeni oraz zieleni za oknem.

:: Atuty?
Świetna lokalizacja, wysoki standard wykończenia, dobrze oddzielona od siebie strefa dzienna i strefa prywatna. Duży, wygodny balkon, duże okna, poczucie przestrzeni.

:: Czy to mieszkanie dla Ciebie?
Mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji o podwyższonym standardzie, monitorowanym oraz chronionym. Eleganckie wejście z recepcją.
Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze, z ekspozycją na dwie strony świata: wschód i północ. Jednak otwarta przestrzeń za oknami, wysokie piętro i duże okna powodują, że mieszkanie jest wyjątkowo słoneczne i widne.
Salon z jadalnią i kuchnią to przestrzeń pełna światła i dobrej energii. Z salonu wyjście na balkon z otwartym, niczym niezakłóconym widokiem. Przy kuchni znajduję się odzielne pomieszczenie gospodarcze ( pralnia). Z hallu wejście do toalety gościnnej z prysznicem.
Część prywatna to master bedroom z własną łazienką ( wanna i prysznic), pokój dziecka i duża garderoba.

:: Co w okolicy?
Prestiżowy budynek apartamentowy w cichej i willowej części Starego Mokotowa.
10 minut pieszo do parku Pole Mokotowskie, 3 km do Pałacu Kultury; 200 m do znanego Przedszkola Brytyjskiego przy ul. Dąbrowskiego; 100 m do Centrum Kultury Łowicka. W okolicy znajduje się wiele restauracji, kawiarni, szkoły, przedszkole, szpital, salony SPA, basen, siłownia, place zabaw.

:: Komunikacja?
Lokalizacja w pobliżu ulicy Wołoskiej oraz Alei Niepodległości pozwala na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami Warszawy, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską (Metro Racławicka w odległości 850 m, tramwaje oraz autobusy). Szybki dojazd do centrum miasta.

2 miejsca na parkingu podziemnym ( miejsce rodzinne) i duża komórka lokatorska w cenie.

Wyjątkowa nieruchomość dla najbardziej wymagających.

Serdecznie zapraszamy

Renata Jaworska-Edwards
Pokaż mapę