En Casa Małgorzata Podbielska-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.

 Wydarzenia

Dzień Otwarty - 3 pokojowe mieszkanie w Śródmieściu

Pokaż ofertę
Dzień otwarty10.03
Sobota 11:00 - 12:30
Wstęp bezpłatny mapul. Oleandrów, Warszawa

Jeśli szukasz wygodnego i gotowego do wprowadzenia mieszkania 3 pokojowego w sercu Śródmieścia, już w sobotę 10 marca w godzinach 11:00 – 12:30 zapraszam na prezentację takiej oferty nieruchomości. Przyjdź i sprawdź, czy to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie.

Czym jest Dzień Otwarty?
Jest to wydarzenie, w trakcie którego otwieramy dla Państwa drzwi nieruchomości wystawionej na sprzedaż. To doskonała szansa, by tę nieruchomość poznać, swobodnie zajrzeć w każdy kąt oraz zobaczyć, jak pracujemy. Przy filiżance dobrej kawy odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Dlaczego warto przyjść?
To jedyny moment, gdzie masz dużo czasu na sprawdzenie wszystkiego - każdego elementu mieszkania. Możesz się dowiedzieć o wszystkich opłatach, kosztach oraz etapach transakcji zakupu. Dodatkowo otrzymasz specjalną cenę.


CO SPRZEDAJEMY?

Krótko: Mieszkanie w Śródmieściu. Ciche. Przy metrze. Wykończone w wysokim standardzie.
3 pokoje, 76 m2, 2/3 piętro. Gotowe do wprowadzenia od zaraz.

Atuty?
Prestiżowa lokalizacja. Jasne i przestronne wnętrze. Wysokość sufitu 300cm. Przedwojenna kamienica. Zieleń za oknem. Ogromna piwnica 15m2.

Czy to mieszkanie dla Ciebie?
Jeśli szukasz wyjątkowej nieruchomości w prestiżowej okolicy i uwielbiasz przedwojenną architekturę. Jeśli chcesz mieszkać w zagłębiu kulturowym miasta, ale jednocześnie kochasz ciszę i zieleń. To zapraszam Cię na wizytę podczas Dnia Otwartego. To mieszkanie może okazać się idealnym wyborem dla Ciebie.

Mieszkanie zostało całkowicie wyremontowane. Zrobione z gustem. Doskonale przemyślane i zaprojektowane. Składa się z salonu z kuchnią, sypialni, łazienki oraz gabinetu.

Istnieje możliwość wynajęcia miejsca parkingowego na wewnętrznym parkingu w cenie 250zł/mies. Opcja dostępna tylko i wyłącznie dla mieszkańców Kamienicy.

Zadzwoń i poznaj więcej szczegółów. Spotkajmy się przy kawie już w sobotę.

David Daszuta
Personal Real Estate Advisor. Lic no 22966
+48 664 949 878

David Daszuta
Pokaż mapę