En Casa Małgorzata Podbielska-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.

 Wydarzenia

Dzień Otwarty- 4 pokojowe mieszkanie Marina Mokotów

Pokaż ofertę
Dzień otwarty24.03
Sobota 11:00 - 12:30

Zapraszamy na Dzień Otwarty

data: 24.03.2018

godz: 11:00 - 12:30

Czym jest Dzień Otwarty?

Jest to wydarzenie, w trakcie którego otwieramy dla Państwa drzwi nieruchomości wystawionej na sprzedaż. To doskonała szansa, by tę nieruchomość poznać, swobodnie zajrzeć w każdy kąt oraz zobaczyć, jak pracujemy. Przy filiżance dobrej kawy odpowiemy na każde Państwa pytanie.

::Krótko:
Marina Mokotów. 113m2, 4 pokoje, 2 łazienki, 2 miejsca parkingowe, balkon. Widok na zieleń i jeziorko.

::Dla kogo?

Miejsce dla rodziny z dziećmi. Dla wymagających i szukających spokoju blisko centrum miasta.

:: Atuty?

Wyjątkowo ergonomiczny rozkład, z podziałem na strefy. Widok z okien na jeziorko i zieleń. Apartament gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów. Bezpieczne, przyjazne dzieciom osiedle. Optymalna komunikacja z centrum i lotniskiem.

:: Czy to jest to, czego szukasz?

Od razu po wejściu do apartamentu, czujesz się jak u siebie. Apartament jest przytulny, praktycznie zaaranżowany jeszcze na etapie budowy.

Przestronna kuchnia połączona z salonem wyspą Za nią znajdziesz perfekcyjne miejsce na jadalniany stół oraz właściwą część salonową.

Główna sypialnia z własną łazienką z oknem, a tuż obok pomieszczenie obecnie zaaranżowane na garderobę( możliwość zmiany funkcji na trzecią łazienkę lub pralnię). Poza tym 2 kolejne sypialnie dziecięce oraz wspólna łazienka.

Apartament jest gotowy do wprowadzenia, utrzymany w perfekcyjnym stanie, urządzony w wysokim standardzie: na podłogach parkiet w połączeniu z naturalnymi, szarymi płytkami w hallu.

Zadzwoń. Spotkajmy się 24 marca. Sprawdź czy to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie.

Krystian Podbielski +48 600 279 758

Krystian Podbielski
Pokaż mapę