Wydarzenia

Dzień Otwarty - apartament na sprzedaż 131 mkw, Ochota - ul. Włodarzewska

Pokaż ofertę
Dzień otwarty29.02
Sobota 11:00 - 13:00

Zapraszamy serdecznie na Dzień Otwarty

Taki dzień zdarza się raz na 4 lata! Dlatego już dziś serdecznie zapraszamy 29 lutego w sobotę do obejrzenia nowego, jasnego i przestronnego apartamentu o metrażu 131 mkw, który mieści się w otoczeniu parków i skwerów. Być może właśnie Ty będziesz mieć okazję stać się jego nowym, szczęśliwym Właścicielem!

:: Co to jest dzień otwarty?
Wydarzenie, na które możesz przyjść i spokojnie, przy kawie obejrzeć mieszkanie. Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Przyjdź i sprawdź, czy to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie.

:: Dlaczego warto przyjść?
To jedyny moment, gdzie masz dużo czasu na sprawdzenie wszystkiego - każdego elementu mieszkania. Możesz od opiekuna oferty - eksperta otrzymać odpowiedź na (niemalże) wszystkie swoje pytania. Otrzymasz specjalną cenę.

ZAPRASZAMY CIĘ SERDECZNIE.

Prosimy o potwierdzenie obecności pod numerem telefonu: +48 602 230 125 lub drogą mailową d.wanicka@encasa.pl

CO SPRZEDAJEMY
:: Krótko:
Ochota | ul. Włodarzewska | Wyjątkowy i zupełnie nowy apartament wykończony wysokiej klasy materiałami | 131 m2 | 4 pokoje | Taras 42 m2 i balkon 16 m2 | Ostatnie piętro | Lokalizacja przy Parku Szczęśliwickim | Dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym | Trzy komórki lokatorskie.

:: Dla kogo?
Dla osób szukających niebanalnej nieruchomości, położonej blisko centrum miasta, a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie zielonego parku. Dla rodziny, która szuka komfortu, wysokiej jakości i nieprzeciętnego wnętrza. Oferta dla wszystkich ceniących przestrzeń.

:: Atuty?
Część Ochoty w bezpośrednim sąsiedztwie parku Szczęśliwickiego. Zupełnie nowy apartament. Funkcjonalny rozkład. Jasne, wysokie wnętrze. Przestronna część dzienna. Z salonu wyjście na 42 metrowy taras. Dodatkowy balkon w sypialni master. Materiały wykończeniowe najwyższej klasy. Wygodne miejsca postojowe, trzy komórki lokatorskie.

:: Czy to jest to, czego szukasz?
Szukasz mieszkania w najlepszej części Ochoty, blisko parku i w nowym budynku? Lubisz też spędzać czas na świeżym powietrzu i nie wyobrażasz sobie mieszkania bez tarasu?
Na 131 m2 wspaniale rozplanowano salon z kuchnią i jadalnią, 3 pokoje i 2 łazienki. Duże okna wpuszczają ogrom światła, a z tarasu (42 m2) patrzysz głównie na Górkę Szczęśliwicką. Okna sąsiadów są daleko, dając uczucie prywatności. W całym apartamencie zainstalowane zostało podłączenie do klimatyzacji. Wykończono go z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Apartamenty Włodarzewska 30 to nowy, nowoczesny budynek wykończony w 2018 r. wysokiej jakości materiałami, z ochroną całodobową. Inwestycja została zrealizowana przez jednego z najlepszych deweloperów Dom Development S.A..

:: Co w okolicy?
Ochota z całym swoim urokiem. Znaczną część okolicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery. Sąsiedztwo to Park Szczęśliwicki. W pobliżu inwestycji znajduje się wiele sklepów i punktów usługowych. Spacerem dojdziesz do szkół i przedszkoli.

:: Jak z komunikacją?
Idealnie. Przystanek autobusowy przy budynku, do tramwaju kilka minut spacerem. Odległość od centrum miasta 5 km.

:: Co jeszcze?
Do nieruchomości przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz trzy komórki lokatorskie płatne dodatkowo 110.000 zł.
Meble ruchome, projekt wykonawczy i konsultacje z architektem nie zostały ujęte w cenie.

Dominika Wanicka
Pokaż mapę