Wydarzenia

Dzień Otwarty - apartament w Wilanowie

Pokaż ofertę
Dzień otwarty01.02
Sobota 11:00 - 13:00
Wstęp bezpłatny map ul. Sarmacka, Warszawa

Jeśli szukasz eleganckiego, jasnego i gotowego do wprowadzenia apartamentu, już w sobotę 1 lutego w godzinach 11:00 – 13:00 zapraszamy na prezentację takiej oferty nieruchomości. Przyjdź i sprawdź czy to Twoje wymarzone miejsce.

Czym jest Dzień Otwarty?

Jest to wydarzenie, w trakcie którego otwieramy dla Ciebie drzwi nieruchomości wystawionej na sprzedaż. To doskonała szansa, by tę nieruchomość poznać, swobodnie zajrzeć w każdy kąt oraz zobaczyć jak pracujemy. Przy filiżance dobrej kawy odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Dlaczego warto przyjść?

To jedyny moment, gdzie masz dużo czasu na sprawdzenie wszystkiego - każdego elementu tego wyjątkowego domu. Możesz się dowiedzieć o wysokości wszystkich opłat, kosztach oraz etapach transakcji zakupu. Dodatkowo otrzymasz specjalną cenę.

::Krótko:
Wilanów – Miasteczko Wilanów. Słoneczny, narożny, klimatyzowany apartament z dwoma loggiami. Jasne i przestronne, 3 pokoje, łazienka, nowoczesna kuchnia, 2 loggie.

:: Dla kogo?
Dla singla, dla pary, dla pary z dzieckiem. Dla osób ceniących spokój, bezpieczeństwo, dobrą lokalizację oraz doskonałą infrastrukturę.

:: Atuty?
Mieszkanie zaprojektowane przez architekta i wykonane w sposób dający maksymalną wygodę mieszkańcom. Przestronne i komfortowe. Meble w zabudowie, wysokiej jakości kuchnia i sprzęty. Centralna klimatyzacja. Przestronne, ustawne loggie.

Zapraszam na prezentację podczas Dnia Otwartego. Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Tomasz Krzemirski

tel: +48 696 497 498


Tomasz Krzemirski
Pokaż mapę