En Casa Małgorzata Podbielska-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.

 Wydarzenia

Dzień Otwarty - Bliźniak Wilanów ul. Sady Zawadowskie

Pokaż ofertę
Dzień otwarty14.04
Sobota 14:00 - 15:30

Jeśli szukasz komfortowego domu w prestiżowej lokalizacji, już w sobotę 14 kwietnia w godzinach 14:00 – 15:30 zapraszam na prezentację takiej oferty nieruchomości. Przyjdź i sprawdź, czy ten dom jest właśnie dla Ciebie.

Czym jest Dzień Otwarty?
Jest to wydarzenie, w trakcie którego otwieramy dla Państwa drzwi nieruchomości wystawionej na sprzedaż. To doskonała szansa, by tę nieruchomość poznać oraz swobodnie zajrzeć w każdy kąt. Przy filiżance dobrej kawy odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Dlaczego warto przyjść?
To jedyny moment, gdzie masz dużo czasu na sprawdzenie wszystkiego - każdego elementu domu. Możesz się dowiedzieć o wysokości opłat, kosztach oraz etapach transakcji zakupu. Dodatkowo otrzymasz specjalną cenę.


CO SPRZEDAJEMY?

Krótko:

Wilanów -Zawady, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż, 7 pokoi, 346 m2.

Dla kogo?

Dla osób lubiących nowoczesny, uniwersalny design łączący naturalne drewna, kamienie i metal. Dla poszukujących komfortowego domu w prestiżowej lokalizacji, w którym bez problemu może zamieszkać kilkuosobowa rodzina.

Atuty?

Duża, otwarta przestrzeń na poziomie II do samodzielnej aranżacji: możliwość zaaranżowania prywatnej strefy sportowej lub sali do zabaw dla dzieci; perfekcyjnie rozplanowany układ pomieszczeń, zadbany ogród.

Czy ten dom jest dla Ciebie?

Stojąc przed budynkiem doceniasz solidne wykończenie, jasne tynki oraz wysoką jakość stolarki okiennej i rolet antywłamaniowych. Parter domu to przestronny gabinet, w którym możesz od czasu do czasu spotkać się z klientami, bez potrzeby przeprowadzania ich przez cały dom. Mieści się tutaj także strefa dzienna, mająca prawie 100 mkw; salon ze stylowym kominkiem i jadalnia oraz kuchnia ze spiżarnią z dodatkowym kącikiem jadalnym. Przewidziano tutaj także cześć gospodarczą z pralnią oraz toaletę dla gości.

Na piętrze zaaranżowano część prywatną nieruchomości. Składają się z czterech sypialni o przestronnych metrażach (od 17 do 24 mkw). Liczne szafy wnękowe gwarantują porządek i ład wśród waszych ubrań i przedmiotów osobistych. Wszystkie pomieszczenia są słoneczne, wyposażone w duże okna i wysokiej klasy oświetlenie. Poddasze do samodzielnej aranżacji to dobra okazja do stworzenia w domu bawialni lub profesjonalnej siłowni - wybór należy do Ciebie.

Zadzwoń i umów się na spotkanie podczas Dnia Otwartego.

Piotr Wilczyński 22 102 44 72

Personal Real Estate Advisor

Licencja nr 22136

p.wilczynski@encasa.pl

Piotr Wilczyński
Pokaż mapę