Wydarzenia

Dzień Otwarty - Domów w Podkowie Leśnej

Pokaż ofertę
Dzień otwarty30.03
Sobota 11:00 - 13:00
Wstęp bezpłatny map

Jeśli szukasz przedwojennej willi, domu w stanie deweloperskim czy bliźniaka w prestiżowej części Podkowy Leśnej, już w sobotę 30 marca w godzinach 11:00 – 13:00 zapraszamy na prezentację takich ofert nieruchomości. Przyjdź i sprawdź, który dom skradnie Ci serce.

Czym jest Dzień Otwarty?
Jest to wydarzenie, w trakcie którego otwieramy dla Państwa drzwi nieruchomości wystawionej na sprzedaż. To doskonała szansa, by tę nieruchomość poznać oraz swobodnie zajrzeć w każdy kąt. Przy filiżance dobrej kawy odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Dlaczego warto przyjść?
To jedyny moment, gdzie masz dużo czasu na sprawdzenie wszystkiego - każdego elementu domu. Możesz się dowiedzieć o wysokości opłat, kosztach oraz etapach transakcji zakupu. Dodatkowo otrzymasz specjalną cenę.

CO SPRZEDAJEMY?

1. Podkowa Leśna ul.Cicha. Połówka bliźniaka w nowoczesnej bryle o powierzchni 175m2 na słonecznej działce 770m2.

:: Dla kogo?
Dla rodziny z jednej strony ceniącej ciszę spokój oraz piękno przyrody z drugiej bliskość dużego miasta.

:: Atuty?
Nowoczesna bryła skrywająca jasne i funkcjonalne wnętrze. Piękna słoneczna działka. Lokalizacja zapewniająca bardzo dobre połączenie z centrum Warszawy.

Magdalena Sierputowska
Personal Real Estate Advisor
Licencja nr 24619
+48 600 716 630
m.sierputowska@encasa.pl

2. Podkowa Leśna ul.Klonowa. Nowa willa w stanie deweloperskim. Powierzchnia całkowita 500m2, a działki 1937m2. Idealna lokalizacja w zacisznej, willowej enklawie.

:: Dla kogo?
Dla rodziny z dziećmi, nawet wielopokoleniowej, lub jako rezydencja dla osób prowadzących tzw. "Dom otwarty". Dla ludzi szukających wytchnienia i spokoju pod Warszawą, ale jednak w mieście.

:: Atuty
Dom w stanie developerskim - idealny do spełniania marzeń o perfekcyjnym wnętrzu. Duże przestrzenie, doskonale doświetlone o każdej porze dnia, kominek, salon z wyjściem na taras, imponująca wysokość kondygnacji. Ten dom oferuje wszystko to, czego oczekujesz w podwarszawskiej rezydencji.

Elżbieta Łyszkowska
Personal Real Estate Advisor
Licencja nr 24606
+48 608 349 900
e.lyszkowska@encasa.pl

3. Podkowa Leśna ul.Słowicza. Przedwojenny dom o całkowitej powierzchni blisko 300m2 po generalnym remoncie wykonanym w 2005r na działce 1793 m2 ze starodrzewem.

:: Dla kogo?
Dla rodziny szukającej nieruchomości z duszą zlokalizowanej w samym sercu Podkowy Leśnej. Dla ceniących spokojne sąsiedztwo w otoczeniu zieleni.

:: Atuty?
Poczucie przestrzeni, prywatność, taras z widokiem na rozciągający się ogród z pięknym starodrzewem. Solidnie zbudowany, reprezentacyjny dom. Doskonała baza do szybkiego i łatwego przystosowania do własnych potrzeb.

Piotr Lipień
Personal Real Estate Advisor
Licencja nr 23782
+48 604 918 318
p.lipien@encasa.pl

Zadzwoń i umów się na spotkanie podczas Dnia Otwartego.

Piotr Lipień
Pokaż mapę