Wydarzenia

Dzień Otwarty - Duża willa 30 minut od Warszawy

Pokaż ofertę
Dzień otwarty13.04
Sobota 11:00 - 13:00
Wstęp bezpłatny map

DZIEŃ OTWARTY

Jeśli szukasz dużego domu dla swojej rodziny pod Warszawą, już w sobotę 13 kwietnia w godzinach 11:00 – 13:00 zapraszamy na prezentację takiej oferty nieruchomości. Przyjdź i sprawdź, czy ten dom jest dla Ciebie.

Czym jest Dzień Otwarty?

Jest to wydarzenie, w trakcie którego otwieramy dla Państwa drzwi nieruchomości wystawionej na sprzedaż. To doskonała szansa, by tę nieruchomość poznać oraz swobodnie zajrzeć w każdy kąt. Przy filiżance dobrej kawy odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Dlaczego warto przyjść?

To jedyny moment, gdzie masz dużo czasu na sprawdzenie wszystkiego - każdego elementu domu. Możesz się dowiedzieć o wysokości opłat, kosztach oraz etapach transakcji zakupu. Dodatkowo otrzymasz specjalną cenę.

Prezentacja domów jest bezpłatna i niezobowiązująca.

:: Krótko:
Czarny Las, ok. 30 km od centrum Warszawy. Tradycyjny dom o powierzchni całkowitej 885m2 na działce 2100 m2.

:: Dla kogo?
Dla osób szukających nieruchomości z potencjałem. Możliwość prowadzenia działalności w oddzielnej części domu z niezależnym wejściem oraz bramą wjazdową jak również stworzenia dwu pokoleniowej willi.

:: Atuty?
Poczucie przestrzeni, prywatność oraz działka o powierzchni ponad 2000m2. Dom w pełni umeblowany gotowy do wprowadzenia od zaraz.

Doskonała baza do szybkiego i łatwego przystosowania do własnych potrzeb.

Dodatkowym atutem jest druga, niezależna część domu w której istnieje możliwość prowadzenia działalności takiej jak restauracja, żłobek/ przedszkole czy prywatna placówka medyczna.

:: Czy ten dom jest dla Ciebie?
Dom wolno stojący. Wybudowany w nowoczesnej technologii, bez podpiwniczenia, z garażem na 2 auta w bryle. Zaaranżowany od podstaw i wykończony z bardzo dobrej jakości materiałów z myślą o komforcie dla rodziny z dwójką dzieci.

Parter tej wyjątkowej nieruchomości tworzy otwarty salon z częścią kominkową, jadalnią oraz kuchnią. Całość tego poziomu dopełnia gabinet, łazienka, przestronny hol oraz przejście do garażu.

Wszystkie pomieszczenia bardzo widne ze względu na liczne przeszklenia.

Na piętrze domu znajdują się trzy sypialnie ( dwie z własnymi garderobami)z czego master bedroom posiada oddzielny pokój kąpielowy. Kolejnym udogodnieniem jest przestronna pralnia z suszarnią. Dopełnieniem tego poziomu jest kolejna z łazienek.

Ogromnym atutem jest druga, niezależna część domu w której bez problemu można będzie prowadzić działalność gospodarczą czy też zaaranżować jako dodatkową powierzchnię mieszkalną.

Zapraszam na prezentację podczas Dnia Otwartego. Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Piotr Lipień
604 918 318

Piotr Lipień
Pokaż mapę