Wydarzenia

Dzień Otwarty - Elegancki dom w otulinie parku krajobrazowego

Pokaż ofertę
Dzień otwarty07.10
Środa 11:00 - 13:00

Zapraszamy serdecznie na Dzień Otwarty eleganckiego domu w otulinie parku krajobrazowego.

Otwieramy dla Was drzwi wyjątkowego domu pod Konstancinem Jeziorna. Zapraszamy w środę 7 października.2020 r. o godzinie 11:00 do obejrzenia tego rodzinnego, gotowego do zamieszkania domu.

CO MAMY DLA CIEBIE?

Oferta dostępna #nasprzedaż

Rezydencja w otulinie parku krajobrazowego, Powierzchnia całkowita 340 metrów.

:: Dla kogo?
Dla osób szukających pięknego, klasycznego domu ceniących eleganckie i designerskie wnętrza oraz kontakt z naturą.

:: Atuty ?
Przestronność domu, jego wyjątkowy charakter, i duży komfort użytkowania gwarantują wygodę i satysfakcję domowników.
Zielona i spokojna okolica jest niewątpliwym atutem tej nieruchomości.Ogród ze starodrzewem posiada systemem podświetlenia roślin i automatycznego nawadniania.

Dom został zbudowany według indywidualnego projektu i oddany do użytkowania w 2016. Najwyższa jakość materiałów, wykończenie z dbałością o szczegóły, nowoczesne technologie i położenie w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego czynią z tej nieruchomości idealną przestrzeń do życia.
Rezydencja ma niepowtarzalny klimat, który tworzą m.in. klasyczny kominek w salonie, biblioteka oraz stylizowana stolarka okien, drzwi i mebli.Posiada dwuobiegowy system ogrzewania gazowego - na parterze ogrzewanie podłogowe oraz grzejnikowe (grzejniki naścienne płaskie) - na piętrze ogrzewanie grzejnikowe.

Budynek został wyposażony w odrębny system oczyszczania i zmiękczania wody, z dodatkowym filtrem i jonizatorem wody pitnej. Atutem jest również pokrycie dachu łupkiem co nadaje charakter klasycznej rezydencji.

ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY

Weronika Hańczewska
+48 600 716 659

Weronika Hańczewska
Pokaż mapę