Wydarzenia

Dzień Otwarty - Eleganckie mieszkanie w Wilanowie

Pokaż ofertę
Dzień otwarty19.01
Sobota 12:00 - 14:00
Wstęp bezpłatny map ul. Sarmacka, Warszawa

Jeśli szukasz klimatycznego mieszkania, w prestiżowej lokalizacji Miasteczka Wilanów już w sobotę 19 stycznia w godzinach 12.00– 14.00 zapraszamy na prezentację takiej oferty nieruchomości. Przyjdź i sprawdź, czy ta perełka jest właśnie dla Ciebie.

Jest to wydarzenie, w trakcie którego otwieramy dla Państwa drzwi nieruchomości wystawionej na sprzedaż. To doskonała szansa, by tę nieruchomość poznać oraz swobodnie zajrzeć w każdy kąt. Przy filiżance dobrej kawy odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

To jedyny moment, gdzie masz dużo czasu na sprawdzenie wszystkiego - każdego elementu nieruchomości. Możesz dowiedzieć się o wysokości opłat, kosztach oraz etapach transakcji zakupu. Dodatkowo otrzymasz specjalną cenę.

CO SPRZEDAJEMY?

:: Sarmacka, 53 m2, 2 pokoje, balkon

:: Dla kogo?
Idealne dla singla, pary, małżeństwa, ale przede wszystkim dla tych którzy cenią doskonale zaprojektowaną przestrzeń, dobrej jakości wykończenie, dla miłośników pięknych wnętrz.

:: Atuty?
Jasny, przytulny apartament z zadaszonym balkonem na którym zmieszczą się meble do relaksu i odpoczynku.

:: Co mówili ostatni mieszkańcy?
Z ogromnym sentymentem opuszczają mieszkanie, jest niezwykle ciepłe i przytulne, będziemy dobrze wspominać to miejsce.

:: Czy to jest to, czego szukasz?
Jeśli potrzebujesz cichego miejsca do życia, pracy a jednocześnie ważna jest dla Ciebie lokalizacja i dostępność wszelkich punktów usługowych, to znalazłeś właściwe miejsce, ładny zadbany budynek, z wewnętrznym patio, szybko dostaniesz się do pobliskiego centrum handlowo-usługowego Royal Wilanów.

Jeśli dodatkowo ważna jest dla Ciebie estetyka i komfort mieszkania to jest to coś dla Ciebie. Apartament ten został zaprojektowany i wykończony z niezwykłym smakiem i elegancją. Miękkie tkaniny, eleganckie kolory ziemi, doskonałe wykonane detale sprawią, że poczujesz że jesteś w wyjątkowym miejscu, idealnym do odpoczynku po całym dniu. Duże okna w salonie i sypialni zapewnią odpowiednią ilość światła i pozytywnej energii.

W apartamencie znajduje się wiele szaf w zabudowie zarówno w korytarzu jak i sypialni, co pozwoli z łatwością przechować wszelkie przynależności, a wnętrze będzie zawsze łatwe do utrzymania w czystości i porządku.

:: Co w okolicy?
Wszystko co potrzebne - mnóstwo małych sklepików, butików, kawiarenek i restauracji. W pobliżu ścieżki rowerowe, place zabaw dla dzieci, bardzo rozwinięta oferta edukacyjna - szkoły polskie i zagraniczne. Bliskość Pałac w Wilanowie czyni tą lokalizację wyjątkową. Miasteczko Wilanów to nowoczesne, rozbudowane osiedle w pobliżu pięknych historycznych budynków.

:: Jak z komunikacją?
Liczne przystanki autobusowe, łatwy i szybki dojazd do centrum miasta.

:: Samochody?
1 miejsca postojowe w garażu podziemnym - z możliwością zamontowania platformy płatne dodatkowo 40.000 zł.

:: Rozkład:
- kuchnia z wyspą
- salon z wyjściem na balkon
- hall z zabudowanymi szafami i schowkiem na pralkę
- sypialnia
- łazienka

Zadzwoń i umów się na spotkanie podczas Dnia Otwartego.

Agnieszka Zakrzewska

Personal Real Estate Advisor

Licencja nr 24655

Tel. 604 912 212

a.zakrzewska@encasa.pl

Agnieszka Zakrzewska
Pokaż mapę