Wydarzenia

Dzień Otwarty - Klimatyczny apartament w odrestaurowanej kamienicy w stylu art deco

Pokaż ofertę
Dzień otwarty22.03
Piątek 11:00 - 13:30

Jeśli szukasz wygodnego, 4 pokojowego i gotowego do wprowadzenia mieszkania w samym sercu Mokotowa, już w piątek 22 marca w godzinach 11:00 – 13:30 zapraszam na prezentację naszej oferty nieruchomości. Przekonaj się, czy to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie.

Czym jest Dzień Otwarty?
To wydarzenie, w trakcie którego otwieramy dla Państwa drzwi nieruchomości wystawionej na sprzedaż. Jednocześnie, to doskonała szansa, by tę nieruchomość poznać, swobodnie zajrzeć w każdy kąt oraz przyjrzeć się temu jak pracujemy. Przy filiżance dobrej kawy odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Dlaczego warto przyjść?
Dzień Otwarty to jedyny moment, gdzie masz dużo czasu na przyjrzenie się każdemu zakamarkowi mieszkania. Dodatkowo to okazja, aby dowiedzieć się wszystkiego o opłatach, kosztach oraz etapach transakcji zakupu nieruchomości. Tego dnia otrzymasz od nas specjalną cenę.

CO SPRZEDAJEMY?

:: Krótko:
Stary Mokotów, ul. Kazimierzowska | Słoneczny apartament, 113m2, 3 sypialnie, 2 łazienki | 2 x Balkon | Winda | Stan perfekcyjny

:: Dla kogo?
Dla rodziny, która chce mieszkać w otoczeniu zieleni pozostając niemal w centrum miasta. Dla szukających wygody. Dla miłośników uroków Starego Mokotowa. Jako prestiżowa siedziba firmy.

:: Atuty?

Lokalizacja – kilka minut do Metro Pole Mokotowskie i Pl. Unii Lubelskiej. Tuż przy zielony skwerze. Jakość wykończenia i design. Perfekcyjny rozkład z 3 dużymi sypialniami. Duża ilość szaf.

Całkowicie odnowiona kamienica z cegły z lat 50., z nową windą.

:: Czy to miejsce dla Ciebie?

Jeżeli szukasz wygodnego i przestronnego wnętrza, ale ciszę i bliskość zieleni cenisz równie mocno jak lokalizację, jest duża szansa, że to jest miejsce idealne dla Ciebie. Kamienica znajduje się w otoczeniu przedwojennych domów Starego Mokotowa.

Jeśli cenisz jakość i dbałość o detale oraz design, już od samego początku poczujesz się dobrze we wnętrzu tego apartamentu.Ważne, że jest on wyposażony w szafy w pokojach oraz w hallu, dużą otwartą garderobą – jednym słowem, miejsca do przechowywania rzeczy jest tutaj ponadprzeciętnie dużo.

Codzienne życie toczy się w salonie i jadalni – otwartej, doskonale doświetlonej przestrzeni z zielenią za oknami, o łącznej powierzchni ca 50m2 oraz balkonem z widokiem na ulicę Kazimierzowską.

W części prywatnej znajdują się 2 sypialnie dziecięce oraz sypialnia rodziców, z dużą zabudowaną szafą oraz prywatną łazienką z prysznicem. Druga łazienka z wanną jest dostępna dla wszystkich. Dodatkowo wyjście na niewielki balkon z widokiem na cichy dziedziniec. A wszystko uporządkowane tak jak lubisz.

Zadzwoń i poznaj więcej szczegółów.
Spotkajmy się przy kawie już w piątek 22 marca.

Krystian Podbielski
Pokaż mapę