Wydarzenia

Dzień Otwarty - Luksusowej rezydencji pod Warszawą

Pokaż ofertę
Dzień otwarty13.04
Sobota 11:00 - 13:00
Wstęp bezpłatny map

DZIEŃ OTWARTY

Jeśli szukasz nowoczesnej rezydencji pod Warszawą, to już w sobotę 13 kwietnia w godzinach 11:00 – 13:00 zapraszamy na prezentację takiej oferty nieruchomości. Przyjdź i sprawdź, czy ten dom jest dla ciebie.

Czym jest Dzień Otwarty?
Jest to wydarzenie, w trakcie którego otwieramy dla Państwa drzwi nieruchomości wystawionej na sprzedaż. To doskonała szansa, by tę nieruchomość poznać oraz swobodnie zajrzeć w każdy kąt. Przy filiżance dobrej kawy odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Dlaczego warto przyjść?
To jedyny moment, gdzie masz dużo czasu na sprawdzenie wszystkiego - każdego elementu domu. Możesz się dowiedzieć o wysokości opłat, kosztach oraz etapach transakcji zakupu. Dodatkowo otrzymasz specjalną cenę.

:: Krótko:
Dom na sprzedaż w Czarnym Lesie, luksusowa rezydencja, 6 pokoi, 313 m2 + ogród

:: Dla kogo?
Nieruchomość przeznaczona jest dla osób, które szukają luksusowej rezydencji w prestiżowej okolicy, posiadającej najwyższy potencjał aranżacyjny.

:: Atuty?
Strzeżone luksusowe osiedle, ostoja ciszy i prywatności. Wysokiej jakości materiały wykończeniowe, prosta i nowoczesna bryła budynku. Doskonale doświetlony salon z zielenią za oknami. To dopiero początek zalet tej nieruchomości.

:: Co mówili ostatni mieszkańcy?
Jeszcze nic, ponieważ jest to zupełnie nowa rezydencja, w której nikt wcześniej nie mieszkał.

:: Czy to jest to, czego szukasz?
Przestrzeń i najwyższy standard wykończenia to to, czego szukasz? Chcesz nabyć ekskluzywną nieruchomość o najwyższym potencjale aranżacyjnym? Zapewne pragniesz mieć wnętrze dopasowane do swoich potrzeb, ale pewnie szkoda Ci czasu oraz nerwów na budowanie oraz wykończenie domu od podstaw. Jeśli tak jest, to warto przyjrzeć się dokładnie tej unikatowej ofercie.

Parter domu to naprawdę obszerna przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny. Zwróć uwagę na piękne, dębowe schody wprowadzające do wnętrza klasyczną elegancję i ducha prestiżu.Duże okna gwarantują wnętrzu dopływ promieni słonecznych o każdej porze dnia.

Absolutny hit to salon wyposażony w designerski kominek, urządzony ze smakiem.

Wizyta na wyższych piętrach rezydencji ostatecznie potwierdzi fakt, że jest to dom najwyższej jakości, zbudowany za pomocą najlepszych materiałów z dbałością o każdy detal. Jeśli jesteś osobą aktywną, pomyśl o zaaranżowaniu tu strefy wypoczynku z kinem domowym, małą biblioteką. Wiesz, że tak obszerny metraż, pozwoli Ci spełnić wszystkie marzenia, związane z projektem wnętrza Twojej wyjątkowej rezydencji.

Zapraszam na prezentację podczas Dnia Otwartego. Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Agnieszka Szymańska-Kujawa
600 716 668
Agnieszka Szymańska-Kujawa
Pokaż mapę