Wydarzenia

Dzień Otwarty - Miejska willa w prestiżowej części Milanówka

Pokaż ofertę
Dzień otwarty06.04
Sobota 11:00 - 13:00
Wstęp bezpłatny map

Jeśli szukasz przedwojennej willi prestiżowej części Milanówka, już w sobotę 6 kwietnia w godzinach 11:00 – 13:00 zapraszamy na prezentację takich ofert nieruchomości. Przyjdź i sprawdź, który dom skradnie Ci serce.

Czym jest Dzień Otwarty?
Jest to wydarzenie, w trakcie którego otwieramy dla Państwa drzwi nieruchomości wystawionej na sprzedaż. To doskonała szansa, by tę nieruchomość poznać oraz swobodnie zajrzeć w każdy kąt. Przy filiżance dobrej kawy odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Dlaczego warto przyjść?
To jedyny moment, gdzie masz dużo czasu na sprawdzenie wszystkiego - każdego elementu domu. Możesz się dowiedzieć o wysokości opłat, kosztach oraz etapach transakcji zakupu. Dodatkowo otrzymasz specjalną cenę.


CO SPRZEDAJEMY?

:: Krótko?

Miejska willa o powierzchni 200m2 usytuowana w prestiżowej części podwarszawskiego Milanówka, tylko 30 km od Warszawy. Działka o powierzchni 1800 m2 o charakterze parkowym ze starodrzewem.

:: Dla kogo?

Dla rodziny z dziećmi szukającej stylowej willi z ogrodem w cichej i eleganckiej okolicy z łatwym dostępem do centrum miasta. Dla osób ceniących przestrzeń, prywatność oraz prestiżową lokalizację.

:: Atuty?

Willa „z duszą „ , zbudowana w latach trzydziestych ale po kapitalnym remoncie w 2001 r. Bardzo wysoka jakość użytych materiałów i wykończenia. Klasyczna bryła budynku, z balkonami i 2 tarasami wygląda jak perła na tle ogrodowej zieleni. Wnętrza w stylu angielskim i belgijskim z charakterystyczną dla nich elegancją i ciepłem. Zagospodarowany ogród z wieloletnimi nasadzeniami i systemem nawadniania. Garaż i wiatą z miejscami parkingowymi.

Dom utrzymany w perfekcyjnym stanie - do zamieszkania zaraz po zakupie.

:: Czy ten dom jest dla Ciebie?

Jeżeli marzysz o willi z patyną czasu, odrobiną romantyzmu i historią w tle to ta oferta jestwłaśnie dla Ciebie. Dom wybudowany w 1932 roku, z czerwonej cegły, poddano całkowitej renowacji w 2001 r. odtwarzając każdy szczegół z epoki. Na parterze domu znajduje się duży salon z marmurowym kominkiem, oddzielna kuchnia, jadalnia, łazienka oraz toaleta ipokój gabinetowy. Piętro domu to trzy wygodne, ustawne sypialnie, w tym jedna z garderobą, pokój kąpielowy oraz dwa balkony. Dom jest zamieszkały i utrzymany w doskonałym stanie.

Zadzwoń i umów się na spotkanie podczas Dnia Otwartego.

Elżbieta Łyszkowska
Pokaż mapę