En Casa Małgorzata Podbielska-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.

 Wydarzenia

Dzień Otwarty - mieszkanie na sprzedaż na Żoliborzu

Pokaż ofertę
Dzień otwarty10.03
Sobota 11:00 - 12:30

Jeśli szukasz wygodnego i gotowego do wprowadzenia mieszkania 2 pokojowego na Żoliborzu, już w sobotę 10 marca w godzinach 11:00 – 12:30 zapraszam na prezentację takiej oferty nieruchomości. Przyjdź i sprawdź, czy to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie.

Czym jest Dzień Otwarty?
Jest to wydarzenie, w trakcie którego otwieramy dla Państwa drzwi nieruchomości wystawionej na sprzedaż. To doskonała szansa, by tę nieruchomość poznać oraz swobodnie zajrzeć w każdy kąt. Przy filiżance dobrej kawy odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Dlaczego warto przyjść?
To jedyny moment, gdzie masz dużo czasu na sprawdzenie wszystkiego - każdego elementu mieszkania. Możesz się dowiedzieć o opłatach, kosztach oraz etapach transakcji zakupu. Dodatkowo otrzymasz specjalną cenę.

CO SPRZEDAJEMY?

Krótko:
Żoliborz, 65 m2, 2 pokoje z możliwością podziału na 3. Słoneczne mieszkanie z ekspozycją na południe i zachód. Wyposażenie i meble w cenie! Gotowe do wprowadzenia.

Dla kogo?

Dla pary. Dla osób lubiących dużo naturalnego światła, jakość i dobry design z charakterem!

Atuty?

Świetna lokalizacja ceniona za otaczającą infrastrukturę i bliskość do centrum miasta. 2 wygodne pokoje na dużym metrażu. Długi i szeroki balkon.Wysokie piętro zapewnia ciszę i prywatność.

W ciepłe dni możesz delektować się chwilami odpoczynku na balkonie, który jest duży i mieści wygodne tarasowe meble.

Czy to miejsce dla Ciebie?

Chcesz mieszkać niedaleko Śródmieścia, lecz niekoniecznie w samym głośnym centrum. Lubisz dobrze zorganizowane osiedla, gdzie rano możesz wyskoczyć do sklepu po świeże pieczywo lub wypić kawę na zewnątrz? Masz do dyspozycji osiedlowe sklepy, kilka klimatycznych kawiarni oraz wiele innych lokali usługowych.

Komfort mieszkania gwarantują również zadbane tereny zielone, place zabaw dla dzieci, dbająca o bezpieczeństwo i prywatność mieszkańców recepcja na parterze budynku.

Samo mieszkanie zlokalizowane na 5. piętrze jest pełne naturalnego światła. Duże okna od podłogi do sufitu ciągnące się wzdłuż jednej osi mieszkania i ekspozycja na południowy zachód sprawiają, że mieszkanie jest słoneczne, ciepłe i pełne pozytywnej energii.

Zadzwoń i umów się na spotkanie podczas Dnia Otwartego.

Karolina Szwenger-Tchorek
Pokaż mapę