En Casa Małgorzata Podbielska-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.

 Wydarzenia

Dzień Otwarty Mokotów- 4 pokojowy nowoczesny apartament 93 mkw

Pokaż ofertę
Dzień otwarty21.04
Sobota 11:00 - 12:30

Jeśli szukasz wygodnego i gotowego do wprowadzenia mieszkania 4 pokojowego na Mokotowie, już w sobotę 21 kwietnia w godzinach 11:00 – 12:30 zapraszam na prezentację takiej oferty nieruchomości. Przyjdź i sprawdź, czy to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie.

Czym jest Dzień Otwarty?
Jest to wydarzenie, w trakcie którego otwieramy dla Państwa drzwi nieruchomości wystawionej na sprzedaż. To doskonała szansa, by tę nieruchomość poznać oraz swobodnie zajrzeć w każdy kąt. Przy filiżance dobrej kawy odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Dlaczego warto przyjść?
To jedyny moment, gdzie masz dużo czasu na sprawdzenie wszystkiego - każdego elementu mieszkania. Możesz się dowiedzieć o wysokości opłat, kosztach oraz etapach transakcji zakupu. Dodatkowo otrzymasz specjalną cenę.


CO SPRZEDAJEMY?

Krótko: Mokotów, nowoczesny apartament, 4 pokoje, 93 m2.

Dla kogo?

Apartament został zaprojektowany jako miejska przystań dla małżeństwa. Dodatkowo zaaranżowano w nim sypialnie dziecięce. Wygodnie zamieszka tu rodzina z dziećmi lub para.

Atuty?

Jedyny w swoim rodzaju projekt wnętrza łączący elementy art-deco, stylu glamour i nowoczesności; możliwość zakupu wraz z wyposażeniem.

Czy to jest to, czego szukasz?

Czteropokojowy, miejski apartament zachwyca przemyślanymi rozwiązaniami architektonicznymi i stylowym wystrojem wnętrz. Jeśli lubisz odważne aranżacje, z pewnością od razu poczujesz się tu jak w domu. Obszerny hol ozdobiono gustownymi meblami, które świetnie łączą się ze stonowanymi tapetami i mosiężnymi dodatkami. Z przedpokoju wejdziesz do dwóch łazienek i trzech stylowych sypialni. Na końcu korytarza znajduje się cześć dzienna apartamentu, która łączy funkcję salonu i jadalni. W kuchni wykonano zabudowę, w której zmieściły się wszystkie niezbędne sprzęty. Od salonu oddziela ją betonowa wyspa. Wystrój ożywiają piękne dekoracje i lampy o modnych formach. Zamieszkaj w komfortowym apartamencie, łączącym najlepsze cechy trzech ciekawych nurtów w aranżacji wnętrz.

Zadzwoń i umów się na spotkanie podczas Dnia Otwartego.

Michał Szczepkowski

Personal Real Estate Advisor.

22 102 44 77

Michał Szczepkowski
Pokaż mapę