Wydarzenia

Dzień Otwarty - Nowoczesny dom w spokojnej okolicy

Pokaż ofertę
Dzień otwarty10.11
Sobota 10:00 - 12:00
Wstęp bezpłatny map ul. Gratyny, Warszawa

Jeśli szukasz nowoczesnego domu w spokojnej okolicy, już w sobotę 10 listopada w godzinach 10.00– 12.00 zapraszam na prezentację takiej oferty nieruchomości. Przyjdź i sprawdź, czy ten dom jest właśnie dla Ciebie.

Jest to wydarzenie, w trakcie którego otwieramy dla Państwa drzwi nieruchomości wystawionej na sprzedaż. To doskonała szansa, by tę nieruchomość poznać oraz swobodnie zajrzeć w każdy kąt. Przy filiżance dobrej kawy odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

To jedyny moment, gdzie masz dużo czasu na sprawdzenie wszystkiego - każdego elementu nieruchomości. Możesz dowiedzieć się o wysokości opłat, kosztach oraz etapach transakcji zakupu. Dodatkowo otrzymasz specjalną cenę.

CO SPRZEDAJEMY?

:: Krótko: Wolnostojący dom w Wilanowie z wysokim salonem (6m). Działka 1200m2. Możliwość rozbudowy.

:: Dla kogo?
Dom idealny dla rodziny z dziećmi. Dla ceniących zieleń i przestrzeń.

:: Atuty?
Dom położony na dużej działce w cichej i spokojnej okolicy, niespotykana wysokość salonu na ponad 6 metrów daje poczucie przestrzeni i komfortu.

:: Czy to jest co czego szukasz?
Nowoczesny dom wolnostojący z wysokim salonem na dwie kondygnacje (6,60 m), bardzo dobrze doświetlony dzięki oknom na wszystkie strony świata. Trzy pokoje i gabinet tworzą idealną przestrzeń mieszkalną dla rodziny z dziećmi. Można sobie wyobrazić jak przyjemnie można spędzić romantyczny wieczór przy lampce wina siedząc przy efektownym kominku (koza norweska) patrząc na gwiazdy przez wyjątkowo wysokie (4,6 m) okno. Ponadprzeciętne ocieplenie domu i ogrzewanie głównie podłogowe wodne w połączeniu z nowoczesnym piecem gazowym sprawiają, że koszty utrzymania domu są niewielkie. Istnieje również możliwość ogrzewania domu kozą norweską, która długo utrzymuje ciepło (nawet przez całą noc).

:: Co w okolicy?
Okolica wyjątkowo cicha i spokojna, jednocześnie zapewniająca łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury, przedszkoli i szkół państwowych i prywatnych (również zagranicznych). W otoczeniu wiele obiektów sportowych (m.in. golf, squash, tenis, basen, fitness). W odległości około 3 km lokalne centrum handlowe z supermarketem i usługami.

:: Jak z komunikacją?
Przystanek autobusowy oddalony o niecałe 300 m, a dojazd do centrum samochodem zajmuje około 25 minut.

:: Samochody?
Na podjeździe. Możliwość wykonania wiaty lub garaży na 2 samochody w ramach rozbudowy.

p.wilczynski@encasa.pl

Piotr Wilczyński
Pokaż mapę