Wydarzenia

Dzień Otwarty - Parterowy dom w pięknej okolicy

Pokaż ofertę
Dzień otwarty16.07
Wtorek 17:00 - 19:00
Wstęp bezpłatny map

Jeśli szukasz wyjątkowego i gotowego do wprowadzenia domu pod Warszawą, już we wtorek 16 lipca w godzinach 17:00 – 19:00 zapraszam na prezentację takiej oferty nieruchomości. Przyjdź i sprawdź, czy ten dom jest właśnie dla Ciebie

Czym jest Dzień Otwarty?

Jest to wydarzenie, w trakcie którego otwieramy dla Państwa drzwi nieruchomości wystawionej na sprzedaż. To doskonała szansa, by tę nieruchomość poznać, swobodnie zajrzeć w każdy kąt oraz zobaczyć, jak pracujemy. Przy filiżance dobrej kawy odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Dlaczego warto przyjść?

To jedyny moment, gdzie masz dużo czasu na sprawdzenie wszystkiego - każdego elementu tego wyjątkowego domu. Możesz się dowiedzieć o wysokości wszystkich opłat, kosztach oraz etapach transakcji zakupu. Dodatkowo otrzymasz specjalną cenę.

CO SPRZEDAJEMY?

Krótko:

Wschodnia część Brwinowa, nowoczesny parterowy dom wolnostojący o powierzchni 160m 2 na działce 900m2.

:: Dla kogo?

Dla rodziny, która z jednej strony ceni sobie ciszę spokój oraz piękno przyrody z drugiej bliskość dużego miasta.

:: Atuty?

Dom parterowy o prostej i nowoczesnej formie. Energooszczędny ze względu na zastosowanie pomp ciepła i rekuperacji. Łączy w sobie ustronne ciche położenie z wygodnym dojazdem do tras szybkiego ruchu.

:: Czy ten dom jest dla Ciebie?

Nowoczesna parterowa bryła z możliwością rozbudowy poddasza to idealna propozycja dla osób poszukujących na ten moment kompaktowej powierzchni. W przyszłości jeśli zajdzie taka potrzeba istnieje możliwość rozbudowy nieruchomości o kolejne 80m2.

Na tę chwilę dom składa się z na w pół otwartej kuchni wychodzącej na salon, natomiast z salonu poprzez duże drzwi tarasowe możemy udać się do dającego poczucie prywatności ogrodu.

Dom posiada 3 sypialnie i dwie łazienki, jedna z nich posiada wbudowaną saunę oraz prysznic, druga natomiast wyposażona jest wwannę.

::Jak z samochodami?

Garaż na 2 samochody, 3 miejsca na podjeździe oraz wystarczająca ilość przestrzeni poza obrębem działki na zaparkowanie dodatkowych4 aut.

:: Jak z komunikacją?

Samochodem bliskość tras A2, S7 oraz trasy Katowickiej.Odległość do pociągów KM i SKM to 1,5KM natomiast do Warszawskiej Kolei Podmiejskiej -WKD 2,5 KM.

Zadzwoń i umów się na spotkanie podczas Dnia Otwartego.

Magdalena Sierputowska

+48600716630

Personal Real Estate Advisor. Oddział - Otrębusy. Licencja nr 24619

m.sierputowska@encasa.pl


Magdalena Sierputowska
Pokaż mapę