En Casa Małgorzata Podbielska-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.

 Wydarzenia

Dzień Otwarty- Rezydencja Milanówek

Pokaż ofertę
Dzień otwarty24.03
Sobota 11:00 - 12:30

Jeśli szukasz ponadczasowej rezydencji w prestiżowej części Milanówka, już w sobotę 24 marca w godzinach 11:00 – 12:30 zapraszam na prezentację takiej oferty nieruchomości. Przyjdź i sprawdź, czy ten dom jest właśnie dla Ciebie.

Czym jest Dzień Otwarty?
Jest to wydarzenie, w trakcie którego otwieramy dla Państwa drzwi nieruchomości wystawionej na sprzedaż. To doskonała szansa, by tę nieruchomość poznać oraz swobodnie zajrzeć w każdy kąt. Przy filiżance dobrej kawy odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Dlaczego warto przyjść?
To jedyny moment, gdzie masz dużo czasu na sprawdzenie wszystkiego - każdego elementu domu. Możesz się dowiedzieć o opłatach, kosztach oraz etapach transakcji zakupu. Dodatkowo otrzymasz specjalną cenę.


CO SPRZEDAJEMY?

::Krótko:

Rezydencja w najbardziej prestiżowej części starego Milanówka. Blisko 690m2 powierzchni całkowitej, garaż na 2 auta, salon o wysokości 9 metrów, naturalny kamień oraz egzotyczne drewno użyte do wykończenia domu.

::Dla kogo?

Dla rodziny szukającej nieruchomości oddalonej od miejskiego zgiełku a zarazem usytuowanej w samym sercu podwarszawskiego Milanówka.

::Atuty?

Lokalizacja zapewniająca poczucie prywatności - działka otoczona 80-letnim żywopłotem z grabiny o powierzchni blisko 1800m2 w najbardziej prestiżowej części Milanówka. Bardzo wysoka jakość użytych materiałów oraz wykończenia.

::Czy ten dom jest dla Ciebie?

Dom w wyjątkowej lokalizacji. W otulinie zieleni, a jednocześnie zapewniającej bardzo szybki dojazd do centrum Warszawy.

Parter tej nieruchomości składa się z gabinetu, garderoby oraz hallu. Przechodząc dalej znajdziemy się w wysokim na 9 metrów salonie z ogromnymi panoramicznymi oknami. Dopełnieniem tego poziomu jest przestronna kuchnia połączona z jadalnią i oranżerią.

Część prywatna znajdująca się na piętrze odkrywa przed nami pokój gościnny/ dziecięcy z własną łazienką i garderobą, pralnię z której mamy możliwość wejścia na użytkowe poddasze oraz główną sypialnię z prywatnym pokojem kąpielowym oraz garderobą.

Dla nowego właściciela na poziomie piwnicy ( 147m2) przewidziane jest pomieszczenie przygotowane na strefę relaksu- siłownia oraz SPA z sauną i jacuzzi( 30m2), garaż oraz kotłownia.

Zadzwoń i umów się na spotkanie podczas Dnia Otwartego.

Piotr Lipień +48 604 918 318

Piotr Lipień
Pokaż mapę