En Casa Małgorzata Podbielska-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.

 Wydarzenia

Dzień Otwarty - Wilanów - Zawady 135m2, 4 pokoje.

Pokaż ofertę
Dzień otwarty14.04
Sobota 11:00 - 12:30
Wstęp bezpłatny mapul. Bruzdowa, Warszawa

Jeśli szukasz wygodnego i gotowego do wprowadzenia mieszkania 4 pokojowego w Wilanowie już w sobotę 14 kwietnia w godzinach 11:00 – 12:30 zapraszam na prezentację takiej oferty nieruchomości. Przyjdź i sprawdź, czy to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie.

Czym jest Dzień Otwarty?
Jest to wydarzenie, w trakcie którego otwieramy dla Państwa drzwi nieruchomości wystawionej na sprzedaż. To doskonała szansa, by tę nieruchomość poznać oraz swobodnie zajrzeć w każdy kąt. Przy filiżance dobrej kawy odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Dlaczego warto przyjść?
To jedyny moment, gdzie masz dużo czasu na sprawdzenie wszystkiego - każdego elementu mieszkania. Możesz się dowiedzieć o opłatach, kosztach oraz etapach transakcji zakupu. Dodatkowo otrzymasz specjalną cenę.


CO SPRZEDAJEMY?

Krótko:
Zawady - mieszkanie na kameralnym, rodzinnym osiedlu, 4 pokoje, 135 m2. Gotowe do wprowadzenia.

Dla kogo?

Dla osób szukających luksusowej, stylowej przestrzeni. Dla 3-4 osobowej rodziny. Apartament idealny dla entuzjastów niebanalnych, nowoczesnych aranżacji wnętrz.

Atuty?

Duży ogródek z ustawnym, zadaszonym tarasem; kameralne, rodzinne osiedle z dużym placem zabaw, modne wnętrze wykończone materiałami najwyższej klasy, m.in. włoskimi mozaikami i dekoracjami od Macieja Zienia.

Czy to miejsce dla Ciebie?

Wchodząc do mieszkania spodoba Ci się ogrom przestrzeni. Obszerny przedpokój i modny salon w stylu glamour połączony z kuchnią, w której królują białe meble z ledowym podświetleniem.

W części dziennej jest instalacja do klimatyzacji. Pozytywnie zaskoczy Cię sypialnia małżeńska, wykończona w odcieniach fioletu, szarości i bieli. Dla minimalistów, lubiących stonowaną kolorystykę przeznaczona jest druga sypialnia, w której dominują szarości i cegła. Trzecia z sypialni ma romantyczny klimat, stworzony za pomocą stylowych dodatków, fototapety i modnych zasłon w oknach. W pomieszczeniu gospodarczym, które może połączyć funkcję pralni i garderoby zmieszczą się wszystkie okrycia wierzchnie i sprzęt sportowy.

Taras i ogród sprawdzą się jako miejsce do zorganizowania garden party, romantycznego wieczoru we dwoje, popołudniami będąc idealnym miejscem do dziecięcych zabaw.

Zadzwoń i umów się na spotkanie podczas Dnia Otwartego.

Piotr Wilczyński

Personal Real Estate Advisor.

Licencja nr 22136

Tel 22 102 44 72

p.wilczynski@encasa.pl

Pokaż mapę