Wydarzenia

Dzień Otwarty - Wolnostojący dom na dużej działce w sąsiedztwie lasu

Pokaż ofertę
Dzień otwarty13.04
Sobota 11:00 - 13:00
Wstęp bezpłatny map

DZIEŃ OTWARTY

Jeśli szukasz nowoczesnego domu na zjawiskowej działce i to pod samym lasem, to już w sobotę 13 kwietnia w godzinach 11:00 – 13:00 zapraszamy na prezentację takiej oferty nieruchomości. Przyjdź i sprawdź, czy ten dom jest dla ciebie.

Czym jest Dzień Otwarty?

Jest to wydarzenie, w trakcie którego otwieramy dla Państwa drzwi nieruchomości wystawionej na sprzedaż. To doskonała szansa, by tę nieruchomość poznać oraz swobodnie zajrzeć w każdy kąt. Przy filiżance dobrej kawy odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Dlaczego warto przyjść?

To jedyny moment, gdzie masz dużo czasu na sprawdzenie wszystkiego - każdego elementu domu. Możesz się dowiedzieć o wysokości opłat, kosztach oraz etapach transakcji zakupu. Dodatkowo otrzymasz specjalną cenę.

Prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Krótko:

Dom wolnostojący o nowoczesnej bryle 324m2 na pięknej działce około 2600m2.

:: Dla kogo?
Dla rodziny, która z jednej strony ceni sobie ciszę spokój oraz piękno przyrody, z drugiej bliskość dużego miasta.

:: Atuty?
Dom wolnostojący o prostej i nowoczesnej formie. Energooszczędny ze względu na zastosowanie pompy ciepła i rekuperacji. Posiada wiele udogodnień i rozwiązań technicznych dających mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa. Łączy w sobie ustronne ciche położenie z wygodnym dojazdem do tras szybkiego ruchu. W ogrodzie znajduje się altana grillowa oraz domek gospodarczy, ułatwiający przechowywanie niezbędnego sprzętu.

:: Czy ten dom jest dla Ciebie?
Dom przeznaczony dla ludzi poszukujących przestrzeni, wysokiego standardu wykończenia oraz lubiących zastosowanie inteligentnych technicznych rozwiązań.

Na parterze usytuowany jest duży salon z otwartą kuchnią oraz wyjściem na taras. Znajdziemy tu także gabinet, łazienkę dla gości, główną sypialnię z garderobą i łazienką. Ponadto znajduje się tam pomieszczenie techniczne połączone z dwustanowiskowym garażem oraz pralnia.

Na piętrze znajdują się dwie przestronne sypialnie dla dzieci z łazienką, pokój gościnny, garderoba oraz przestrzenie do dowolnej aranżacji.

Zapraszam na prezentację podczas Dnia Otwartego. Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Magdalena Sieprutowska
600 716 630


Magdalena Sierputowska
Pokaż mapę