Wydarzenia

Piękna willa w otoczeniu zieleni

Pokaż ofertę
Dzień otwarty30.10
Środa 16:00 - 19:00
Wstęp bezpłatny map

Jeśli szukasz stylowego, wygodnego, rodzinnego domu, 30 października w godzinach 16:00 – 19:00 zapraszamy na prezentację takiej oferty nieruchomości. Przyjdź i sprawdź czy to Twoje wymarzone miejsce.


Czym jest Dzień Otwarty?
Jest to wydarzenie, w trakcie którego otwieramy dla Ciebie drzwi nieruchomości wystawionej na sprzedaż. To doskonała szansa, by tę nieruchomość poznać, swobodnie zajrzeć w każdy kąt oraz zobaczyć jak pracujemy. Przy filiżance dobrej kawy odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Dlaczego warto przyjść?
To jedyny moment, gdzie masz dużo czasu na sprawdzenie wszystkiego - każdego elementu tego wyjątkowego domu. Możesz się dowiedzieć o wysokości wszystkich opłat, kosztach oraz etapach transakcji. Dodatkowo otrzymasz specjalną cenę.

:: Krótko:

Książenice, willa z dużą działką , 6 pokoi, 523 m2:: Dla kogo? Dla rodziny szukającej nieruchomości wyróżniającej się na tle innych domów oddalonej od miejskiego zgiełku. Dla ceniących spokojne sąsiedztwo oraz bliskość kontaktu z naturą. Do domu prowadzi wewnętrzna droga należąca do posesji.

:: Atuty?
Poczucie przestrzeni, prywatność,taras z widokiem na rozciągający się ogród połączony z lasem. Dom gotowy do wprowadzenia od zaraz.Doskonała baza do szybkiego i łatwego przystosowania do własnych potrzeb.Możliwość wykorzystania powierzchni nad garażami w celu prowadzenia działalności gospodarczej z niezależnym, oddzielnym wejściem.

: Podsumowanie?
Willa o powierzchni ponad 500m2
Blisko 5000m2 zagospodarowanej działki
Prestiżowa lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Milanówka
Ogromny potencjał nieruchomości do wykorzystania przez nowego właściciela

Piotr Lipień
Pokaż mapę