Szczegóły oferty
Powierzchnia139,70 m2
Cena za m257,27 PLN
Liczba pokoi4
Rok budowy2001
Piętro15
Kaucja10000
WindaTak
Liczba miejsc parkingowych1
Opis
Babka Tower - Al. Jana Pawła II 80. Jasny apartament z widokiem na zachód, salon z aneksem kuchennym i panoramicznym przeszkleniem, 2 oddzielne i zamykane sypialnie, osobny gabinet. Duża łazienka z prysznicem i wanną, osobna toaleta gościnna. Miejsce postojowe w garażu podziemnym pod budynkiem.
:: Dla kogo?
Dla pary, rodziny 2+1 gdzie każdy z członków znajdzie swoją prywatną przestrzeń.
:: Atuty?
- wysokie piętro i widok aż po horyzont,
- miejsce postojowe w garażu,
- komfortowy rozkład,
- gabinet z widokiem na panoramę śródmiejskich wysokościowców,
- klimatyzacja 4 strefowa (zamontowana po sesji zdjęciowej).
:: Co w okolicy?
Mieszkanie położone jest w centrum miasta przy Dworcu Gdańskim, blisko metra i tramwaju. Po drugiej stronie ulicy znajduje się Centrum Handlowe Arkadia, które oferuje pełną gamę usług oraz dostęp do kina i strefy gastronomicznej. W pobliżu znajdują się szkoły i przedszkola.
Tereny Zielone - park Traugutta znajduje się w odległości 5 minut spacerem a ogród Krasińskich – 15 minut. Pod względem lokalizacji jest to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc do zamieszkania w tej części miasta.
:: Jak z komunikacją?
Idealnie. Tramwaje, autobusy oraz stacja metra Dworzec Gdański. Bardzo dobry wyjazd na trasę do Gdańska, dojazd do lotniska Modlin, Okęcie, jak i do trasy S8.
:: Samochody?
miejsce postojowe w hali garażowej
::Podsumowanie:
- Czynsz – jak w ogłoszeniu.
- Miejsce postojowe – w cenie.
- Opłaty administracyjne – ok. 2350 zł.
- Prąd - wg. liczników.
- Internet - po stronie najemcy.
- Wymagana kaucja w wysokości sumy miesięcznych opłat.
brak możliwości wynajmu ze zwierzętami