Justyna Snarska
Personal Real Estate Advisor. Licencja nr 24591
POKAŻ NUMER
Opis
Rekomendacje
Oferty
Kontakt

Opis

Praca agenta nieruchomości nie jest dla niej zwykłą pracą, to połączenie pasji do pięknych wnętrz i miłości do ludzi. Uwielbia prace z ludźmi bo to właśnie oni napędzają ją do działania. Lubi mieć świadomość, że jej wysiłek prowadzi do wymiernych wyników i korzyści dla klienta. Nie ma dla niej rzeczy nie możliwych one zajmują po prostu więcej czasu. Nie boi się nowych wyzwań. Miała również przyjemność wystąpić w serii programów o nieruchomościach w HGTV, polskiej edycji House Hunters.

Świetnie sobie radzi z obcokrajowcami ponieważ przez wiele lat sama mieszkała za granicą. Przez co ma nieco szersze spojrzenie na świat. Biegle mówi w 3,5 językach: Polski, Hiszpański, Angielski, Grecki – komunikatywny.

Justyna prywatnie jest mamą dwójki cudownych urwisów Sofii i Filipa, którzy uczą ją codziennie czegoś nowego i dla nich zdobywa nowe pokłady cierpliwości. To oni są jej życiową energią i lekiem na całe zło. Uwielbia podróże te duże i małe. Delektuje się nimi i czerpie z nich ile się da. Lubi odkrywać nowe miejsca. Sportowa jest tylko zimą. Bardzo ceni sobie jazdę na nartach i snowboardzie. Latem kocha plaże i wygrzewanie się na słońcu.

Justyna Snarska
POKAŻ NUMER
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ