Małgorzata Podbielska
Partner Zarządzający.
POKAŻ NUMER
Opis
Rekomendacje
Kontakt

Opis

Jeśli miałoby się porównać ją do marki samochodu to zdecydowanie Porsche w wersji sportowej z napędem na 4 koła. W jej słowniku życiowym nie istnieje „niemożliwe”. Jest czarodziejką wydłużania dnia, a swoje obowiązki traktuje jako przyjemność spełniania potrzeb swoich i pracowników. Jej spostrzegawczość i różnorodność w działaniu oraz ogromna wiedza na każdy temat są bardzo wartościowe w pracy, a dla swojego zespołu jest niecenionym mentorem wiedzy i podejmowanych działań. Gosia zawsze słucha swojej intuicji, która dobrze jej podpowiada w działaniach zawodowych. Podejmując się kolejnych zadań już na ich początku wyznacza sobie i innym realny cel, do którego konsekwentnie dąży.

Decyzję dotyczącą wyboru drogi zawodowej podjęła na studiach marketingowych. Studiach, które uświadomiły jej, jak wielkie, ale i jednocześnie niedoceniane znaczenie w branży nieruchomości ma właśnie marketing. Wiedzę (a ma jej sporo) wykorzystuje w wielu aspektach swojego życia zawodowego i prywatnego. Nieoceniona optymistka zaangażowana w sport, którym zaraża całą swoją rodzinę, a największy doping dostaje od swoich synów.

ŻYCIOWE MOTTO
"Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko trudne do wykonania" Aleksander Wielki

MOCNE STRONY
Upór, odwaga i umiejętność podejmowania ryzyka, a także systematyczność i ambicja owocnie rzutują na relacjach z klientami wzbudzając zaufanie i pewność co do jakości wykonanych zadań. Jej radość i satysfakcja z drogi którą podąża i z pracy którą wykonuję udziela się wszystkim, z którymi ma przyjemność przebywać.

PASJE
To zdecydowanie sport! Ponadto miłośniczka rodzinnych podróży. Swój czas poświęca również bliskim jej osobom i przyjaźniom, które zawiązuje na lata. Inspiruje ją świat i możliwość odkrywania wyjątkowych miejsc na mapie Polski i świata oraz chwila na aromatyczną kawę, którą najchętniej pije w dobrym towarzystwie.

OSIĄGNIĘCIA
- Nagroda Polish Businesswomen Awards
- Najlepsze Biuro Nieruchomości w woj. mazowieckim
- Lider Nieruchomości OTO DOM

ŻYCIOWE CELE
Jest spełnioną żoną i matką 2 wspaniałych urwisów. Jej zawodowym celem jest ciągły rozwój siebie i firmy, nie wyznacza granic, bo wszystko zależy od chęci.
Małgorzata, Gosia czy Gośka – wszystko jedno, ale ta Kobieta zdecydowanie inspiruje biznesowo i zaraża innych swoimi pasjami.

Siła kobiety – Gosia Podbielska

Niech zaproszenie do rozmowy będzie niezwykłym początkiem owocnej znajomości

Rekomendacje

POKAŻ WIĘCEJ
Małgorzata Podbielska
POKAŻ NUMER
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ