Wiejska Otrębusy

Inwestycja | Otrębusy, ul. Wiejska

950 000 - 999 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis

INWESTYCJA

Zielona okolica czy wygodny dojazd do centrum?
Tym razem nie musisz wybierać. Kameralna inwestycja na granicy Otrębus i Podkowy Leśnej to odpowiedź na obie potrzeby. Śpiew ptaków za oknem i bliskość Lasu Młochowskiego to benefity, które docenią klienci wypatrujący ciszy i spokoju. Z kolei osoby, które cenią swój czas, zwrócą uwagę na wygodną trasą, która umożliwia  szybki dojazd do stolicy. 

OTRĘBUSY - NIEOCZYWISTA LOKALZIACJA

Osiedle Wiejska zostało zlokalizowane w niedalekiej odległości od WKD Podkowa Leśna Wschodnia i WKD Otrębusy. W okolicy znajdują się nie tylko szkoła i przedszkole, ale także sklepy, punkty usługowe oraz Galeria Podkowa. To także miejsce dla osób, które potrzebują oderwać się od miejskiego szumu i intensywnego życia w Warszawie. 

DESIGN W PROSTYM WYDANIU

Ponadczasowa i prosta forma zaraz obok tradycyjnej i jakościowej technologii to priorytety inwestycji. Dom ma być nie tylko piękny, ale też funkcjonalny. 
Dobór odpowiedniej ilości przeszkleń i proste w konserwacji materiały sprawiają, że samo wnętrze jest nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim praktyczne. Na liście niezbędnych udogodnień znajduje się także podjazd przed domem na dwa samochody i oczywiście garaż w większym domu.

Wygoda, przemyślane rozwiązania i ponadczasowość - to cechy, które charakteryzują tę kameralną inwestycję. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o entuzjastach prostoty i designu, który jest odporny na sezonowe trendy. Decydując się na tę inwestycję nie trzeba chodzić na kompromisy pomiędzy dobrą komunikacją, a spokojem i komfortową przestrzenią. 

Dodatkowe informacje

Status budynku
W budowie
Data zakończenia budowy
2023-06-01 00:00:00
Liczba pięter
1
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
130/1998/OI

Lokalizacja nieruchomości

Oferty należące do tej inwestycji:

Magdalena Sierputowska

Magdalena Sierputowska

Real Estate Broker

Licencja: 24619

Formularz Kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest En Casa Sp. z o.o. Spółka komandytowa, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@encasa.pl… czytaj więcej

0
© 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM