Osiedle Forrest - prywatna oaza w środku lasu

Inwestycja Nadarzyn, ul. Liliowa

1 950 000 - 2 290 000

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis

Osiedle Forrest to zamknięte osiedle 13 domów jednorodzinnych, które dostępne są w trzech różnych metrażach. Osiedle zlokalizowane jest w Nadarzynie - zaledwie 2,5 km od wjazdu na trasę S7, która gwarantuje szybki dojazd do centrum Warszawy.

Osiedle Forrest to autorski projekt cenionego architekta Tomasza Tomaszewskiego z pracowni architektonicznej FBT to zabawa z modernizmem, nowoczesnością i minimalizmem. Ostateczny wynik to inwestycja odporna na sezonowe trendy, które szybko przemijają.
 
Osiedle Forrest to bezpośrednie sąsiedztwo lasu. To również gwarancja ciszy i możliwość codziennego obcowania z naturą dzięki ogrodom, które graniczą z pełną zieleni okolicą. Lokalizacja osiedla w zapewnia również wyjątkowe wschody słońca oraz śpiew ptaków. To wszystko sprawia, że nowoczesna inwestycja staje się synonimem odpoczynku i zielonej enklawy, do której chętnie się wraca. To miejsce, które swoich mieszkańców będzie zachwycać o każdej porze roku poprzez swój bogaty krajobraz natury.
 
Osiedle Forrest jest również odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy cenią sobie własną przestrzeń ponieważ układ inwestycji daje możliwość wygospodarowania prywatnej oazy, do której nie dociera wzrok sąsiadów. Domy pozwalają spełnić marzenie o ucieczce z miasta i zaszyciu się wśród natury. Z drugiej strony nie oznacza to odcięcia od małej społeczności, która także ceni sobie zielone otoczenie, spokój i nieprzeciętną jakość życia.
 
Plastyczne przestrzenie zostały stworzone z myślą o klientach, którzy żyją aktywnie, a ich dom spełnia wiele funkcji w zależności od etapu życia, w którym się obecnie znajdują. Duże działki pozwalają, aby rodzinne funkcjonowanie przeniosło się także poza cztery ściany domu.
 
Wille ulokowane są pomiędzy lasem Młochowskim, a lasem Sękocińskim. Otoczenie iglastych i liściastych drzew gwarantuje prywatność i bezpieczeństwo. Docenią to rodzice, którzy szukają spokojnej okolicy dla najmłodszych, jak i klienci zmęczeni hałasem miasta. Jednocześnie inwestycja znajduje się tylko 20 minut od Warszawy. To zaprzeczenie zdania, że nie można mieć wszystkiego. Inwestycja Forrest to spełnienie marzeń o powrocie do natury, które nie wyklucza opcji na sprawny transport do stolicy i możliwości korzystania ze wszystkich uroków tętniącego życiem centrum.

Inwestycja budowana jest w etapach. Oddanie pierwszego etapu inwestycji planowane jest na IV kw. 2023 roku, a data oddania trzeciego etapu to IV kw. 2024.

Wille dostępne są w trzech rozmiarach:
1. TYP A - 230 mkw dom; 1069 mkw działka
2. TYP B - 222 mkw dom; 980 mkw działka
3. TYP C - 220 mkw dom; 980 mkw działka
 
Wille Forrest to możliwość na lepsze, zdrowsze i wygodniejsze życie bez rezygnacji z tego co dla nas ważne. Dom jak z bajki może stać się Twoim spełnieniem

Dodatkowe informacje

Status budynku
UnderConstruction
Data zakończenia budowy
2024-12-31 00:00:00
Liczba pięter
1
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
131/1998/OI

Lokalizacja nieruchomości

Oferty należące do tej inwestycji:

Piotr Lipień

Piotr Lipień

Real Estate Broker

Licencja: 23782

Formularz Kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest En Casa Sp. z o.o. Spółka komandytowa, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@encasa.pl… czytaj więcej

0
© 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM