MOXO HOUSE

Inwestycja | Warszawa, Mokotów, ul. Seweryna Goszczyńskiego

1 361 850 - 2 657 371

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis

Moxo House – nowa inwestycja w sercu Mokotowa

Kameralny Mokotów
MOXO HOUSE to harmonijne miejsce w tętniącym energią Mokotowie. Ten starannie zaprojektowany, kameralny budynek o prostej formie, stylowo dobranych barwach elewacji i wielkoformatowych oknach tworzy niepowtarzalny klimat. Całość otoczona jest szlachetnym żywopłotem, którego elegancki wygląd jednocześnie przyciąga wzrok i zapewnia prywatność mieszkańcom. Estetyczna aranżacja zieleni wokół budynku nadaje mu jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru.

Energia zielonego Mokotowa
Do dyspozycji przyszłych mieszkańców deweloper oddaje 13 luksusowo zaprojektowanych apartamentów wykonanych w wysokim standardzie o powierzchni od 67 mkw do ponad 180 mkw. Ta kameralna i pełna wyrafinowania inwestycja znajduje się przy ulicy Goszczyńskiego 31A i bez wątpienia możemy zaryzykować stwierdzenie, że stanie się jednym z najbardziej ulubionych adresów do zamieszkania. Dodatkowym atutem inwestycji jest jej doskonałe położenie w jednej z najstarszych części Mokotowa. Zlokalizowana jest w pobliżu Ogrodu Jordanowskiego i Parku Dreszera oraz pomiędzy dwiema stacjami metra Wierzbno i Racławicka.
Stary Mokotów to część jednej z najstarszych dzielnic Warszawy, gdzie mieszczą się wille z czerwonymi dachami, ulubione miejsce ambasad i kamienice z lat 50-tych. I choć ta część Warszawy podobnie jak Śródmieście tętni życiem to zapewnia jednocześnie mieszkańcom kameralność i niepowtarzalną energię – Energię Mokotowa. Od lat to właśnie Mokotów plasuje się na pierwszej pozycji w rankingu najbardziej cenionych i prestiżowych dzielnic Warszawy.

Przestronne apartamenty z ogrodami
Istotą Moxo House są same apartamenty. Niezależnie od wybranej kondygnacji każdy z nich zapewnia mieszkańcom funkcjonalność i niestandardową 3 metrową wysokość pomieszczeń. Wysokie przeszklenia nadają budynkowi przestrzeni i sprawiają, że wnętrza będą pełne naturalnego światła o każdej porze dnia i roku.
Każdy z apartamentów posiada dostęp do przestronnych balkonów, tarasów czy ogrodów, co jest kolejnym atutem tego miejsca. Ostatnia kondygnacja to kwintesencja tego co najlepsze. Dwupoziomowe penthouse-y, na których odpowiednio zaprojektowano część dzienną i nocną. Każdy z nich przystosowano do nowatorskich rozwiązań Smart Home. Na każdy poziom budynku można dostać się elegancką, wyciszoną windą. Ponadto do prawie każdego apartamentu przynależą dwa niezależne miejsca postojowe w garażu podziemnym na kondygnacji -1 i komórka lokatorska. Nie zapomniano również o zaaranżowaniu zieleni wokół

Mamy dla Ciebie dostępne apartamenty 4 pokojowe z przestronnymi tarasami oraz 3 pokojowe z zachwycającymi ogrodami. Apartamenty wykonane w wysokim standardzie o powierzchni od 67 mkw do 180 mkw.

Dodatkowe informacje

Status budynku
W budowie
Data zakończenia budowy
2022-05-23 00:00:00
Liczba pięter
3
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
121/1998/OI

Lokalizacja nieruchomości

Oferty należące do tej inwestycji:

Justyna Snarska

Justyna Snarska

Real Estate Broker

Licencja: 24591

Formularz Kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest En Casa Sp. z o.o. Spółka komandytowa, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@encasa.pl… czytaj więcej

0
© 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM