Osiedle Forrest - prywatna oaza w środku lasu

Inwestycja | Nadarzyn, ul. Liliowa

1 790 000 - 2 195 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis

Kameralne osiedle w Nadarzynie o nowoczesnej architekturze

Osiedle Forrest to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy cenią sobie ciszę i zieleń, bezpieczeństwo oraz nowoczesność. Osiedle Forrest to 13 domów jednorodzinnych o powierzchni od 220 mkw do 230 mkw usytuowanych na działkach o powierzchni od 980 mkw do 1400 mkw.

Charakter inwestycji oraz projekt domów nawiązuje do aktualnych i nowoczesnych trendów z zachowaniem ponadczasowej formy. Zachowanie osi widokowych oraz odległości pomiędzy budynkami potęgują poczucie przestrzeni, a ponadprzeciętna wysokość kondygnacji jest dodatkowym elementem wyróżniającym Osiedle Forrest.

Osiedle Forrest będzie miało kameralny i ekskluzywny charakter dzięki m.in. podświetlonej i szerokiej drodze osiedlowej, podjazdom przed garażami o długości ponad 8 m, otwartym przedogrodom oraz częściowo zagospodarowanej zieleni osiedlowej w ramach standardu deweloperskiego.

Unikalną cechą domów na Osiedlu Forrest jest otoczenie lasu, graniczącego bezpośrednio z ogrodami. Na mieszkańców czekać będą wyjątkowe wschody słońca, przy pięknym śpiewie ptaków, które chętnie goszczą w tej klimatycznej okolicy. To wszystko sprawia, ze nowoczesna inwestycji staje się synonimem odpoczynku i zielonej enklawy, do której chętnie się wraca.

Układ funkcjonalny wnętrza, dzięki przemyślanej formie i rozwiązaniom konstrukcyjnym, może być elastycznie dopasowany do indywidualnych potrzeb. Wyjątkowo wygodny garaż na 2 auta o powierzchni ok. 40 mkw wkomponowano w bryłę każdego z domów. Osiedle Forrest będzie zamknięte, a o bezpieczeństwo mieszkańców zadbano dodatkowo montując w standardzie video-domofony oraz infrastrukturę kablową do instalacji alarmowej w każdym z domów.

Projekt inwestycji powstał z poszanowaniem środowiska, przyszłych kosztów eksploatacji oraz komfortu życia codziennego mieszkańców. Wszystko to sprawia, że dom na Osiedlu Forrest będzie nie tylko odpowiedzią na dzisiejsze potrzeby, ale także inwestycją na lata.

Osiedle Forrest to koncepcja głęboko przemyślana, oferująca mieszkańcom szereg udogodnień:
·         Pompa ciepła oraz ogrzewanie podłogowe w całym domu zapewnia energooszczędność
·         Przygotowanie pod rekuperację z odzyskiwaniem ciepła to czyste powietrze oraz uzupełnienie systemu ekologicznego źródła ciepła
·         Instalacja do ładowania aut elektrycznych to wygoda i ekologia
·         Płyta fundamentowa izolowana styropianem XPS to hydroizolacja i energooszczędność
·         Szyby termoizolowane SuperTermo z powłoką z metali szlachetnych gwarantują termoizolacje na najwyższym poziomie
·         Konstrukcja dachu przygotowana pod instalację fotowoltaiczną
·         Dwustanowiskowe garaże w bryle każdego budynku oraz dodatkowe 2 miejsca przed każdym budynkiem to wygoda każdego dnia
·         Ponadprzeciętna wysokość kondygnacji oraz duże przeszklenia dają poczucie przestrzeni z jednoczesnym zachowaniem prywatności i osi widokowych

Lokalizacja jest ogromnym atutem Osiedla Forrest. Położenie pomiędzy rozciągającymi się aż od Podkowy Leśnej Lasami Młochowskimi a Lasami Sękocińskimi, przy jednoczesnej bliskości Trasy S8 oraz komunikacji miejskiej. Okoliczne szkoły i pozostałe placówki edukacyjne oraz obiekty sportowe docenią młode rodziny. Łatwa komunikacja z Miastem Ogrodem Podkowa Leśna, Komorowem i Pruszkowem wpływa na komfort codziennego życia.

Osiedle Forrest to wygodne sąsiedztwo drogi ekspresowej, która zaciera granice między obrzeżami Warszawy, a jej ścisłym centrum.

Domy wolnostojące dostępne są w trzech rozmiarach:
1. TYP A - 230 mkw dom; od 1069 mkw działka
2. TYP B - 222 mkw dom; 980 mkw działka
3. TYP C - 220 mkw dom; 980 mkw działka
 
Osiedle Forrest to możliwość na lepsze, zdrowsze i wygodniejsze życie bez rezygnacji z tego co dla nas ważne.

Zapraszamy na prezentację na teren budowy.

Wizualizacje mają charakter poglądowy i przedstawiają ogólną koncepcję architektoniczną. Nie są wiążącym odzwierciedleniem wyglądu elementów zieleni, granic działek oraz przebiegu ciągów pieszo-jezdnych.

Dodatkowe informacje

Status budynku
W budowie
Data zakończenia budowy
2024-12-31 00:00:00
Liczba pięter
1
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
131/1998/OI

Lokalizacja nieruchomości

Oferty należące do tej inwestycji:

Magdalena Sierputowska

Magdalena Sierputowska

Real Estate Broker

Licencja: 24619

Formularz Kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest En Casa Sp. z o.o. Spółka komandytowa, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@encasa.pl… czytaj więcej

0
© 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM