Lokal w Centrum z siedmioma miejscami parkingowymi

Lokal | Sprzedaż Warszawa, Śródmieście, Zygmunta Słomińskiego

2 290 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Powierzchnia
182,17 m2
Cena za m2
12 570 PLN
Liczba pokoi
5
Rok budowy
2000
Piętro
Parter /
Rynek
Wtórny
Numer oferty
97/1998/OLS

Opis

::Krótko:
Przedmiotowy lokal usytuowany jest na parterze budynku w ciągu lokali usługowych od strony ogrodzenia osiedla Stawki, wzdłuż chodnika pieszych prostopadłego do ul. Słomińskiego. Lokal użytkowy jest w kształcie zbliżonym do trójkąta o powierzchni użytkowej 182,17 m2 z 7 miejscami parkingowymi w garażu podziemnym płatne dodatkowo 7 x 30 000 i dwoma komórkami lokatorskimi (w cenie lokalu) Kwota jest kwotą brutto. Wystawa witryn wschodnia.

:: Dla kogo?
Idealny lokal na biuro, kancelarię notarialną, gabinety lekarskie.

:: Czy to jest to, czego szukasz?
Budynek nr 19 z przedmiotowym lokalem, położony jest w lewobrzeżnej części Warszawy, na terenie dzielnicy Śródmieście, w rejonie Al. Jana Pawła II i ul. Słomińskiego. Jest to rejon urbanistyczny "Muranów", jeden z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji mieszkaniowych w Warszawie, o intensywnej starej zabudowie wielorodzinnej. Odległość od ścisłego centrum miasta wynosi tylko 2 km.
Osiedle Prezydenckie powstało w latach 1997-2000 położone przy ul. Słomińskiego, dojazd do osiedla od ul. Słomińskiego, ul. Dzikiej i ul. Inflanckiej. Osiedle składa się z trzech oddzielnych budynków od 9 -17 kondygnacji. Cały zespół Osiedla Prezydenckiego charakteryzuje się podwyższonym standardem wykończenia oraz nowoczesną architekturą, rzeźbiarską formą budynku z licznymi uskokami, werandami i tarasami wypełnionymi zielenią. Zespół jest dostępny dla osób niepełnosprawnych, posiada własną administrację i jest chroniony.

Obecnie dla potrzeb właściciela wyodrębnione zostały następujące pomieszczenia: sala konferencyjna, wydzielona część biurowa open space, oddzielne biura, recepcja, toalety i pomieszczenie socjalne (kuchnia).
Do lokalu przynależy 7 miejsc parkingowych usytuowanych w parkingu podziemnym na poziomie -1 i -2. Na poziomie -2 znajdują się dwie bardzo obszerne komórki lokatorskie.

:: Co w okolicy?
Najbliższe sąsiedztwo stanowią domy wielorodzinne, średnio wysokie, usytuowane przy ulicy Dzika, Stawki i Inflancka. Zabudowę uzupełniają tereny zielone, administracja publiczna oraz budynki usługowo-handlowe. W okresie międzywojennym ludność Muranowa stanowiła 90% ludność żydowska. Rejon Muranowa został niemal całkowicie zniszczony pod koniec II Wojny Światowej, ocalały pojedyncze elementy. W okolicy znajduje się teren Pawiaka i pomnik bohaterów Getta. Budowę osiedli mieszkalnych na terenie Muranowa rozpoczęto od wyrównania gruzów po budynkach getta. Niektóre budynki zostały zrealizowane w układzie galeriowym, co miało przynieść oszczędności na klatkach schodowych. W latach 50. XX wieku u zbiegu obecnych ulic Andersa, Anielewicza i Świętojerskiej wybudowano potężne gmachy Osiedla Prezydenckiego. Wznoszone etapami, ostatnie bloki na Muranowie wybudowano w latach 60. XX wieku. Nową zabudowę dopełniło Osiedle Inflancka w rejonie Dzikiej i Inflanckiej. Współcześnie nową zabudową dopełniany jest rejon Stawek, Andersa, Słomińskiego i Pokornej. Pierwszym powojennym muranowskim centrum handlowym były Warszawskie Pawilony Rzemieślnicze. Wybudowane w latach 1961-1965 przetrwały do dziś i funkcjonują jako Pasaż Warszawa. W 2004 r. na północnych obrzeżach Muranowa wybudowano Centrum Handlowe Arkadia. W okolicy znajdują się dwa szpitale przy ul. Inflanckiej i Żelaznej.

:: Jak z komunikacją?
Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. W najbliższym sąsiedztwie budynku są przystanki autobusowe i tramwajowe. Najbliższa stacja metra "Dworzec Gdański" znajduje się w odległości 0,5 km na wschód.

Zadzwoń i dowiedz się więcej lub sprawdź inne nasze ogłoszenia.


Dodatkowe informacje

Przeznaczenie
Biurowe
Winda
Tak
Wysokość pomieszczeń (cm)
360
Klimatyzacja
Tak
Światłowód
Tak
Witryna
Tak
Msc. parkingowe
7
Ochrona
Tak
Monitoring
Tak
Recepcja
Tak
Piwnica
Tak

Lokalizacja nieruchomości

Tomasz Skwarek

Tomasz Skwarek

Real Estate Broker

Licencja: 25643

Formularz Kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest En Casa Sp. z o.o. Spółka komandytowa, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@encasa.pl… czytaj więcej

0
© 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM