Poznaj nasze usługi
W En Casa działamy profesjonalnie oraz z pełnym zaangażowaniem proponując szeroki zakres świadczonych usług. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i podchodzimy kompleksowo do jego realizacji. Działamy zawsze na korzyść klienta.
Sprzedaż
Czekanie na klienta nie jest strategią. Rozmawiamy, planujemy i wdrażamy. Robiąc wszystko, aby Twoją nieruchomość sprzedać jak najszybciej i w najlepszej cenie.   Na ostateczny efekt, czyli udaną sprzedaż składa się wiele elementów – my zadbamy o wszystkie. Zaczniemy od idealnego przygotowania oferty i prezentacji nieruchomości z najlepszej strony. A potem cały zespół zrobi wszystko, co w naszej mocy, by ją skutecznie sprzedać.
Poznaj jak pracujemy
Wynajem
Prawda jest taka, że mamy potężną bazę klientów oraz ogromną sieć kontaktów. I zapewne ktoś z tego grona już czeka na taką nieruchomość, jak Twoja. Ale ostatecznie to Ty decydujesz, komu chcesz ją wynająć, my Ci pomożemy znaleźć tę właściwą osobę. Przeprowadzimy Cię przez każdy etap wynajmu – od świetnego przygotowania oferty, przez dobór klientów, aż po wszystkie formalności. Jesteśmy bardzo elastyczni w zaspokajaniu potrzeb naszych klientów. Sprawdź, a przekonasz się.
Poznaj jak pracujemy
Zakup
Wiemy, co jest w tej chwili dostępne na rynku. Mamy też dostęp do niewidocznych nigdzie ofert. Dodatkowo współpracujemy z innymi agencjami nieruchomości. Te trzy fakty dają Ci pewność, że znajdziemy dokładnie to, czego szukasz. Gdy odkryjesz przed nami swoje potrzeby i oczekiwania, wyselekcjonujemy tylko te oferty, które najlepiej wpasują się w Twoje wymagania. Zaoszczędzisz mnóstwo czasu, a jeśli zechcesz, to i pieniędzy. Pomożemy Ci na każdym etapie – od finansowania zakupu do przeprowadzki.
Poznaj jak pracujemy
Najem
Jeśli masz sprecyzowane oczekiwania, błyskawicznie dopasujemy do nich odpowiednio wyselekcjonowane oferty. A jeżeli nie do końca wiesz, czego szukasz – osobisty doradca pomoże Ci w wyborze najlepszego miejsca do zamieszkania. Zadba o wszystko. Mamy dostęp do potężnej bazy aktualnych ofert, więc jest w czym wybierać. Ale nie musisz ich wszystkich oglądać – my dla Ciebie dobierzemy te najbardziej odpowiednie. A dzięki współpracy z innymi agencjami, możemy działać jeszcze szybciej i bardziej skutecznie.
Poznaj jak pracujemy
Zapytaj o usługę
Concierge nieruchomości
Wyślij zgłoszenie
CONCIERGE dla nieruchomości

Wymagającym klientom proponujemy najbardziej rozwiniętą formę współpracy – osobistego doradcę, który z oddaniem zadba o każdy szczegół transakcji. Jedna osoba otoczy opieką Ciebie i Twoje inwestycje. Pomoże i doradzi w każdej sytuacji, ponieważ zawsze ma dyskretne wsparcie całego naszego zespołu.   Wyspecjalizowany i doświadczony asystent zdejmie z Ciebie ciężar dbania o wszelkie formalności. Wyręczy Cię z czasochłonnych poszukiwań tego, co dla Ciebie najlepsze, dając do wyboru wyłącznie wyselekcjonowane i sprawdzone oferty. Osobisty doradca pozostaje do Twojej dyspozycji przez cały czas, za każdym razem, gdy tego potrzebujesz. Nigdy nie zostaniesz sam na sam, z jakimkolwiek problemem.

Skontaktuj się z doradcą: +48 607 388 349

Zapytaj o usługę
Zarządzanie
Posiadanie nieruchomości na wynajem nie musi zabierać Twojego cennego czasu. Jeśli chcesz na tym zarabiać bez zbędnego stresu, to ta propozycja jest idealna dla Ciebie. Niech jedna firma zajmie się za Ciebie wszystkim od A do Z. Teraz możesz inwestować w warszawskie nieruchomości, będąc nawet na drugim końcu świata. To bardzo przyjemne, gdy nie musisz się niczym zajmować, a pieniądze z najmu regularnie wpływają na Twoje konto.
Zapytaj o usługę
Doradztwo podatkowe oraz kredytowe
Nie musisz być specjalistą od finansów, by korzystać z najlepszych kredytów i wszystkich możliwych odliczeń, jakie Ci przysługują. Przepisy zmieniają się z dnia na dzień i trzeba trzymać rękę na pulsie, by nie tracić niepotrzebnie pieniędzy. Pewnie masz swoje sprawy i wolisz gotowe recepty, zamiast marnowania czasu? Oddajemy do Twojej dyspozycji doświadczonych doradców z aktualnie najlepszą wiedzą biznesową, ekonomiczną i prawną. Wiedzą, co jest najlepsze dla Ciebie i Twoich interesów. Skorzystasz?
Zapytaj o usługę
Projektowanie i wykończenie wnętrz
Jeśli cenisz sobie piękne i funkcjonalne wnętrza, bez żadnych kompromisów jakościowych, potrzebujesz firmy, która zadba o każdy szczegół. Tak się składa, że mamy zaufany zespół architektów i firm wykończeniowych, które doskonale potrafią zrealizować ich wizje. W terminie, spełniając najbardziej wyrafinowane prośby i życzenia. Sprawdziliśmy ich – są perfekcyjni w każdym detalu i wrażliwi na potrzeby i oczekiwania zleceniodawców. Spełnią wszystkie Twoje wymagania.
Zapytaj o usługę
Partnerzy:
Skontaktuj się z nami!
Wyślij zgłoszenie