Lubisz być blisko różnych wydarzeń? Mieć życiowe atrakcje w zasięgu ręki? A może światła dużego miasta męczą nie tylko Twoje oczy, ale także spragnione spokoju myśli? Chwyć za ster i obierz kierunek na Gassy. Na dom, w którym odpoczniesz i nabierzesz sił, by od rana ponownie podbijać świat. Lub skryć się w soczystej zieleni, jeśli będziesz mieć na to ochotę. Poznaj bliżej ofertę na wyłączność biura En Casa.

(więcej…)

Mówią, że życie to sztuka wyborów. Każdego dnia dokonujemy ich bez liku, idąc na kompromisy z marzeniami i potrzebami. A gdyby tak przestać się ograniczać i zacząć brać od życia wszystko? Do odważnych świat należy, a kawa nie wyklucza herbaty! Z takiego założenia wyszli architekci biura FBT, odpowiedzialni za projekt nowoczesnego osiedla domów w ramach inwestycji Forrest, zlokalizowanej w Nadarzynie. Nieruchomości zatopione w zieleni dają nadzieje na wygodne funkcjonowanie w otoczeniu natury, bez konieczności rezygnacji z atrakcji serwowanych przez wielką aglomerację miejską. Niech oprowadzą Cię po nich słowa! 

(więcej…)

Branża nieruchomości jest jedną z bardziej wymagających. Każdego dnia ścigamy się z czasem, by wyprzedzać marzenia naszych klientów. Szybkie zwroty akcji i konieczność lawirowania między niuansami to nasza zawodowa codzienność. Wychodzenie z ostrych zakrętów bez szwanku nie byłoby możliwe bez precyzji działania i doświadczenia, ale także zaangażowania całego zespołu.  

(więcej…)

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że nasze biuro nieruchomości właśnie otrzymało prestiżową nagrodę WIZJERY 2023 w kategorii “Najlepsze zdjęcia prezentujące mieszkanie na sprzedaż”. To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód na to, że nasza współpraca jest kluczem do sukcesu.

(więcej…)

„Agencjom dziękuję”, „Tylko bezpośrednio”, „Pośrednikom mówimy NIE”. Kto choć raz poświęcił moment na przejrzenie portali z ogłoszeniami o nieruchomościach, ten doskonale kojarzy wymienione zwroty. Jeszcze ciekawiej zaczyna robić się wtedy, gdy niestrudzony agent mimo wszystko próbuje przebić się przez mur niechęci i sięga po telefon…

(więcej…)

Przełom III i IV kwartału roku 2021 przyniósł pierwsze podwyżki stóp procentowych w Polsce. Wielu analityków zgodnie potwierdzało, że są one następstwem polityki pieniężnej prowadzonej w okresie pandemii COVID-19 zarówno w Polsce, jak i innych krajach, które solidarnie dążyły do minimalizacji negatywnych skutków pandemii. Tym samym pojawienie się inflacji było zjawiskiem, z którym większość analityków się liczyła i uwzględniała w swoich prognozach. Jednak mało kto spodziewał się inflacji dwucyfrowej oraz takiej dynamiki jej wzrostu, jak obserwowaliśmy w 2022 roku. Niewątpliwie poziom ten stale napędza napięta sytuacja geopolityczna we wschodniej części Europy oraz zerwanie łańcuchów dostaw podstawowych surowców zapewniających ciągłość produkcji. Jednak czy sytuacja w dłuższej perspektywie okaże się, aż tak pesymistyczna dla kredytobiorców

(więcej…)

Jednym z najczęściej popełnianych w umowach najmu błędów jest brak postanowień dotyczących tego kto – najemca czy wynajmujący – odpowiada za naprawy, czy wymianę zepsutych elementów wyposażenia lokalu. Powoduje to konflikty zarówno na etapie umowy, jak i po jej zakończeniu, gdy przychodzi do rozliczenia kaucji. Problemom tym można zapobiec prawidłowo redagując umowę. Wprawdzie zarówno kodeks cywilny, jak i ustawa o ochronie praw lokatorów zawierają w tym zakresie pewne regulacje, praktyka pokazuje jednak, że są one niewystarczające. 

(więcej…)

30 marca przypada Dzień Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami. W En Casa celebrujemy go już po raz jedenasty! Mylą się jednak ci, którzy posądzają nas o sztampę — kwiaty, cukierki, czy nowe teczki, będące znakiem rozpoznawczym każdego szanującego się agenta. Z okazji naszego święta, zapraszamy Was na premierę wyjątkowego filmu, który stworzyliśmy razem z członkami En Casa Junior Team

(więcej…)

Dwa sformułowania, które najczęściej skutkują dusznością i bladością na twarzach klientów? Umowa na wyłączność i prowizja. Choć jeszcze nie wiadomo, ile trzeba będzie zapłacić za wykonaną usługę, pewne jest, że za dużo. Poczucie dyskomfortu potęgują mącące w głowie podszepty – „niby za co”. Odpowiadamy!

(więcej…)

Zdobyta wiedza ekspercka, umiejętność tworzenia strategii marketingowej, dostęp do sprawdzonych partnerów i w końcu duże doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży nieruchomości premium sprawiło, że stworzyliśmy oddzielny dział, który jest przeznaczony do obsługi deweloperów – En Casa New Development. Do imponującego grona inwestycji, które rozwijają się pod naszym szyldem, dołączyło właśnie kameralne osiedle Syta Residence.

(więcej…)