Wybór pomiędzy spokojną okolicą, a wygodnym dojazdem do centrum miasta to niełatwe zadanie. Ciężko godzić się na kompromisy, gdy chodzi o zaspokajanie tak podstawowych potrzeb. Osiedle Forrest to sposób na pogodzenie tych dwóch pragnień.

(więcej…)

Wilanów, Mokotów a może Śródmieście? Wiemy, że wybór lokalizacji nieruchomości nie jest prostą decyzją. Wiemy też, że gdy zapadnie – trudno ją zmienić. Nic dziwnego. Nieruchomość to jedno, a okolica to drugie. Odległość od biura, tereny zielone, szkoły i przedszkola czy sklepy – to istotne punkty na mapie, które trzeba wziąć pod rozwagę planując zakup lub dłuższy wynajem. 

(więcej…)

Okazałe budynki stawiane na fundamentach historii, klimatyczne ulice niosące zapach z pobliskich herbaciarni oraz gwar mieszkańców i gości, niespiesznie kolekcjonujących momenty. Tak rysuje się Stara Ochota, która swoją nazwę zawdzięcza istniejącej tu niegdyś karczmie. To tu Och-Teatr zbiera pierwsze brawa młodych odbiorców i kolekcjonuje uśmiechy starszej widowni. Wieczorami Ochota zaprasza do zapomnienia się w tańcu na klubowym parkiecie lub na spacer pod zielonymi sklepieniami rozłożystych drzew. Wspomniane uroki dzielnicy będą mogli odkrywać jej nowi mieszkańcy, którzy właśnie odebrali klucze do wymarzonego lokum. Poprzedni właściciele są zadowoleni – dom trafił w najlepsze ręce. I to w ekspresowym tempie!

(więcej…)

A może nad morze? Widoki jak z pocztówki. Wiatr we włosach przez cały rok. Wyższy standard odpoczynku z daleka od wielkomiejskiego zgiełku. To nie sfera marzeń, tylko realny grunt rzeczywistości. Obecnie idea tzw. „second home” rzuca zupełnie nowe światło na rynek luksusowych nieruchomości, a prognozy są dla niej niezwykle optymistyczne. Czy popłynąć na fali tego trendu? Tak. (I to) Najlepiej w Trójmieście.

(więcej…)

Zawady to część dzielnicy Wilanów, która niezmiennie znajduje się na liście pożądanych adresów wśród klientów. Nic w tym dziwnego – prestiżowa okolica to gwarancja prywatności, dostępu do najlepszych polskich oraz międzynarodowych szkół i przeszkoli, dobry dojazd do centrum miasta oraz do obwodnicy Warszawy.

(więcej…)

Funkcjonalność, przemyślany rozkład pomieszczeń oraz duża działka o powierzchni 1000 m2 to znaki rozpoznawcze nieruchomości w Borzęcinie Małym. Nieruchomość ulokowana blisko Kampinoskiego Parku Narodowego gwarantuje łatwy dostęp do natury, a wygodny dojazd do Warszawy to dodatkowy atut dla osób, które potrzebują regularnie bywać w stolicy. 

(więcej…)

Nowa inwestycja w Konstancinie – Jeziornie to miejsce, w którym króluje dbałość o detale, naturę i technologię. Te punkty nie muszą się wzajemnie wykluczać – co więcej, w tym przypadku tworzą efekt synergii. Nowoczesny projekt umożliwia montaż fotowoltaiki oraz pozwala na integrację z systemem inteligentnego domu i banków energii. Ważnym elementem są również rozwiązania stworzone z myślą o bezpieczeństwie mieszkańców – budynki zostały wyposażone w instalację alarmową oraz opcję podłączenia monitoringu, który można zintegrować z fizyczną ochroną osiedla. 

(więcej…)

En Casa od lat ugruntowuje pozycję lidera branży nieruchomości klasy premium. Codziennie stajemy na linii startu wyścigu o marzenia naszych klientów. Metę przekraczamy u progu ich nowego domu, który skrywa w swoich ścianach rodzinne ciepło, radości i spełnienie. Po drodze trafiamy czasem na ostre zakręty, ale ta adrenalina jest potrzebna, by jeszcze lepiej koncentrować się na obranym celu. Czym nasz zespół zajmuje się w czasie, gdy można już wrzucić na luz? Dodawaniem gazu do dechy – i to dosłownie!

(więcej…)

Prywatność, cisza i przestrzeń do życia – to znaki rozpoznawcze willi w podwarszawskim Milanówku. Budynek został wybudowany w 2008 roku na podstawie indywidualnego projektu i jest utrzymany w idealnym stanie, co pozwala na zamieszkanie zaraz po sfinalizowaniu transakcji. Architektura nawiązuje do okolicznych parkowych rezydencji znajdujących się w okolicy. Równie atrakcyjnie prezentuje się działka o powierzchni 6 066 mkw – zadbana, zielona przestrzeń, która zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Także sama okolica – prestiżowa część Milanówka – cieszy oko i wzbudza ochotę na długie spacery.

(więcej…)

Inwestycja w Wilanowie to kameralny zespół rezydencji, w skład której wchodzą cztery domy jednorodzinne, dziesięć domów bliźniaczych oraz sześć segmentów mieszkalnych.

(więcej…)