G
S
NW
Łomianki - Dąbrowa I Żwirowa I atrakcyjna działka
Powierzchnia
None
Cena za m2
594 PLN

Łomianki - Dąbrowa I Żwirowa I atrakcyjna działka

Grunt
Sprzedaż
Na wyłączność
Łomianki
mapa
1 299 000 PLN
1 299 000 PLN
1 299 000 PLN
594 PLN
2186.0 m2
siatka
na działce
miejska
miejska w ulicy
utwardzona
191/1998/OGS

Opis nieruchomości

Wyjątkowa oferta - dwie sąsiadujące ze sobą regularne działki, położone w najlepszej części Łomianek - Dąbrowie Leśnej, przy skrzyżowaniu Alei Lip i ul. Żwirowej. Wszystkie media przy działce, aktualny plan zagospodarownia (MPZP). Dla inwestora - na terenie nieruchomości, w ostrej granicy, znajduje się hala o wymiarach 9 m x 45 m do wykończenia i aranżacji.

Oferta dla rodziny, dla znajomych chcących zamieszkać obok siebie, dla przedsiebiorcy i inwestora.

Atuty - CENA... Oferta sprzedaży działek gotowych do budowy domów. Możliwość innego podziału, aby wydzielić z niej istniejącą halę, pozostawiając większą działkę pod zabudowę mieszkaniową. Lokalizacja w najlepszej części tego rejonu. Znana i cicha ulica. Działka u wylotu Alei Lip, z kilkoma średniej wielkości dębami i lipami (nie przeszkadzającymi w planowanej budowie). Idealne miejsce aby czuć się jak na wakacjach każdego dnia. Wyjątkowa oferta. Idealna dla osób, które pragną zamieszkać w spokojnej okolicy. Tutaj stworzysz swój wymarzony dom według indywidualnego projektu. Twoi znajomi również planują budowę domu - zróbcie to razem budując dwa domy wolnostojące lub bliźniaka.

Kameralna lokalizacja w podwarszawskich Łomiankach, w najlepszej ich części - Dobrowie Leśnej. W niedalekiej odległości od domu znajduje się Kampinoski Park Narodowy. W Łomiankach pełna infrastruktura: przychodnie, szkoły, przedszkola, restauracje, basen kryty, fitness klubu, stadnina koni, korty tenisowe, kompleks boiskowy Orlik, lokalny bazarek, centrum handlowe Auchan. Niedaleko znajduje się nowootwarta Galeria Handlowa Młociny. Największym atutem usytuowania tej nieruchomości jest wyjątkowo spokojna okolica, idealna dla ludzi szukających odpoczynku, prywatności i życia w harmonii z naturą.

Położenie umożliwia łatwą komunikację z centrum Warszawy (ok. 16 km), niedaleko prezentowanej nieruchomości znajduje się przystanek autobusowy; 15 minut jazdy samochodem pozwala na pozostawienie auta na parkingu P+R na Młocinach i dalszą podróż metrem do centrum Warszawy.

Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Radomir Zadumiński
Personal Real Estate Advisor. Licencja nr 3402
En Casa Premium Real Estate
ul. Studencka 55
02-735 Warszawa

Inne w tej kategorii Pokaż inne oferty

Inne w tej kategorii Pokaż inne oferty

660 000 PLN
Kup za PLN msc
Grunt
Sprzedaż

Żwirowa

Łomianki

1000.0 m2

1 299 000 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane
phone