L
S
NW
Lokal użytkowy 182m2 - 7 miejsc parkingowych
Powierzchnia
182.2 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
0

Lokal użytkowy 182m2 - 7 miejsc parkingowych

Lokal
Sprzedaż
Na wyłączność
Zygmunta Słomińskiego, Śródmieście, Warszawa
mapa
2 500 000 PLN
2 500 000 PLN
2 500 000 PLN
13 723 PLN
182.2 m2
5
2000
winda, ochrona, monitoring
biuro
97/1998/OLS

Opis nieruchomości

::Krótko:

Przedmiotowy lokal usytuowany jest na parterze budynku w ciągu lokali usługowych od strony ogrodzenia osiedla Stawki, wzdłuż chodnika pieszych prostopadłego do ul. Słomińskiego. Lokal użytkowy jest w kształcie zbliżonym do trójkąta o powierzchni użytkowej 182,17 m2 z siedmioma miejscami parkingowymi w garażu podziemnym i dwoma komórkami lokatorskimi. Wystawa witryn wschodnia.

:: Dla kogo?

Idealny lokal na biuro, kancelarię notarialną, gabinety lekarskie.
:: Czy to jest to, czego szukasz?
Budynek nr 19 z przedmiotowym lokalem, położony jest w lewobrzeżnej części Warszawy, na terenie dzielnicy Śródmieście, w rejonie Al. Jana Pawła II i ul. Słomińskiego. Jest to rejon urbanistyczny "Muranów", jeden z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji mieszkaniowych w Warszawie, o intensywnej starej zabudowie wielorodzinnej. Odległość od ścisłego centrum miasta wynosi tylko 2 km.
„Osiedle Prezydenckie” powstało w latach 1997-2000 położone przy ul. Słomińskiego, dojazd do osiedla od ul. Słomińskiego, ul. Dzikiej i ul. Inflanckiej. Osiedle składa się z trzech oddzielnych budynków od 9 -17 kondygnacji. Cały zespół „Osiedla Prezydenckiego” charakteryzuje się podwyższonym standardem wykończenia oraz nowoczesną architekturą, rzeźbiarską formą budynku z licznymi uskokami, werandami i tarasami wypełnionymi zielenią. Zespół jest dostępny dla osób niepełnosprawnych, posiada własną administrację i jest chroniony.

Obecnie dla potrzeb właściciela wyodrębnione zostały następujące pomieszczenia: sala konferencyjna, wydzielona część biurowa „open space”, oddzielne biura, recepcja, toalety i pomieszczenie socjalne (kuchnia).
Do lokalu przynależy 7 miejsc parkingowych usytuowanych w parkingu podziemnym na poziomie -1 i -2. Na poziomie -2 znajdują się dwie bardzo obszerne komórki lokatorskie.

:: Co w okolicy?

Najbliższe sąsiedztwo stanowią domy wielorodzinne, średnio wysokie, usytuowane przy ulicy Dzika, Stawki i Inflancka. Zabudowę uzupełniają tereny zielone, administracja publiczna oraz budynki usługowo-handlowe. W okresie międzywojennym ludność Muranowa stanowiła 90% ludność żydowska. Rejon Muranowa został niemal całkowicie zniszczony pod koniec II Wojny Światowej, ocalały pojedyncze elementy. W okolicy znajduje się teren Pawiaka i pomnik bohaterów Getta. Budowę osiedli mieszkalnych na terenie Muranowa rozpoczęto od wyrównania gruzów po budynkach getta. Niektóre budynki zostały zrealizowane w układzie galeriowym, co miało przynieść oszczędności na klatkach schodowych. W latach 50. XX wieku u zbiegu obecnych ulic Andersa, Anielewicza i Świętojerskiej wybudowano potężne gmachy Osiedla Prezydenckiego. Wznoszone etapami, ostatnie bloki na Muranowie wybudowano w latach 60. XX wieku. Nową zabudowę dopełniło Osiedle Inflancka w rejonie Dzikiej i Inflanckiej. Współcześnie nową zabudową dopełniany jest rejon Stawek, Andersa, Słomińskiego i Pokornej. Pierwszym powojennym muranowskim „centrum handlowym” były Warszawskie Pawilony Rzemieślnicze. Wybudowane w latach 1961-1965 przetrwały do dziś i funkcjonują jako Pasaż Warszawa. W 2004 r. na północnych obrzeżach Muranowa wybudowano Centrum Handlowe Arkadia. W okolicy znajdują się dwa szpitale przy ul. Inflanckiej i Żelaznej.

:: Jak z komunikacją?
Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. W najbliższym sąsiedztwie budynku są przystanki autobusowe i tramwajowe. Najbliższa stacja metra "Dworzec Gdański" znajduje się w odległości 0,5 km na wschód.

Zadzwoń i dowiedz się więcej lub sprawdź inne nasze ogłoszenia.

Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Tomasz Skwarek
Personal Real Estate Advisor. Licencja nr 25643
En Casa Premium Real Estate
ul. Studencka 55
02-735 Warszawa

Inne w tej kategorii Pokaż więcej (18)

Inne w tej kategorii Pokaż więcej (18)

820 000 PLN
Kup za PLN msc
Lokal
Sprzedaż

Park Leśny Bemowo

Warszawa, Bemowo

88.0 m2 Piętro 1 / 2
6 500 PLN
Lokal
Wynajem

Zakopiańska

Warszawa, Praga-Południe

95.0 m2 Piętro 0 / 2
11 900 PLN
Lokal
Wynajem

Markowska

Warszawa, Praga-Północ

168.0 m2 Piętro 2 / 3
11 000 PLN
Lokal
Wynajem

Stacja Metra "Wierzbno"

Warszawa, Mokotów

220.0 m2 Piętro 0 / 3

2 500 000 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane
phone