M
S
Hoża | Kamienica | 96m2 | Taras | Wysokość 7m
Powierzchnia
96.4 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3 / 3

Hoża | Kamienica | 96m2 | Taras | Wysokość 7m

Mieszkanie
Sprzedaż
Hoża, Śródmieście, Warszawa
mapa
1 650 000 PLN
1 650 000 PLN
1 650 000 PLN
17 116 PLN
96.4 m2
3
3 / 3
2022
Pierwotny
kamienica
stan deweloperski
taras
7873/1998/OMS

Opis nieruchomości

UNIKATOWA NADBUDOWA W KAMIENICY. APARTAMENT O WYSOKOŚCI PRAWIE 7 METRÓW !!!

:: Krótko:
Śródmieście/Hoża | Nadbudowa kamienicy | Apartament z antresolą w stanie deweloperskim - 96,4 m2 | 3 lub 4 pokoje, łazienka, 2 tarasy | Świetna lokalizacja

:: Dla kogo?
Idealny dla rodziny 2+1, 2+2. Dla miłośników klimatycznych kamienic oraz dla osób korzystających z atutów wielkomiejskiego życia.

:: Atuty?
- Niezwykły projekt z otwartą antresolą dysponujący dwupoziomową przestrzenią o wysokości 6,7 m.
- Wspaniały taras na dachu 19 m2 oraz dodatkowy taras na dolnym poziomie 8,5 m2.
- Kamienica po renowacji w samym sercu tętniącego życiem Śródmieścia.
- Świetna komunikacja z każdą dzielnicą Warszawy: metro, liczne przystanki tramwajowe i autobusowe w zasięgu kilku minut pieszo oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

:: Czy to jest miejsce dla Ciebie?
Ten piękny apartament powstaje w ramach projektu nadbudowy kamienicy, którego zakończenie planowane jest na pierwszy kwartał 2022r. Cała kamienica zostanie zrewitalizowana m.in. w zakresie: remontów elewacji, klatki schodowej, holu wejściowego, piwnicy; wymiany obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych oraz drzwi wejściowych. Ponadto zostanie doposażona w urządzenia przeciwpożarowe i wiatę składowania odpadów, a także podniesiony będzie standard otoczenia poprzez oświetlenie zewnętrzne terenu, modernizację odwodnienia, wymianę nawierzchni utwardzonych oraz ogrodzenia i bramy wjazdowej z furtką, zadbanie o zieleń, wysianie trawy i nasadzenie krzewów.

Przedsięwzięcie obejmuje nadbudowę istniejącego budynku dwupiętrowego o jedną kondygnację z antresolą, w taki sposób, że z każdego z dwu przeznaczonych do sprzedaży apartamentów dostępne będą 2 przestronne tarasy, w tym w obu dachowe z ekspozycją południową.

Apartament S to 96,4 m2 powierzchni użytkowej mieszkalnej. W ramach tzw. zmian lokatorskich istnieje możliwość re-aranżacji otwartych pomieszczeń, ich podziału na osobne pokoje oraz uszycie na miarę pod wymagane funkcje i potrzeby.

Apartament północny (N) w salonie pod otwartą częścią antresoli dysponuje dwupoziomową przestrzenią o wysokości ponad 9 m. Analogicznie w apartamencie południowym (S) ta wielkość wynosi blisko 7m. Różnica bierze się z innowacyjnego rozwiązania architektonicznego, pozwalającego doświetlić lokal północny poprzez podniesione okna od strony południowej.

:: Co w okolicy?
Kamienica znajduje się w samym centrum Warszawy, w podwórzu i w drugiej linii zabudowy ulic Hożej i Kruczej, w bezpośrednim sąsiedztwie Grand Hotelu oraz nieopodal Pl. 3 Krzyży. W zasięgu ręki do dyspozycji pełne zaplecze usługowe: sklepy, modne butiki, hotele, kawiarnie i restauracje a także teatry, kina i kluby, jednym słowem wszystko co potrzebne do ciekawego i komfortowego życia. W okolicy znajdują się także liczne szkoły i przedszkola.

:: Jak z komunikacją?
Bezproblemowa komunikacja samochodem ze wszystkimi dzielnicami. Do stacji Metra Centrum zaledwie 800 m. Liczne przystanki autobusowe i tramwajowe znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie. Dojazd do Lotniska zajmie maksymalnie 20 minut.

:: Dodatkowe informacje
Podana cena jest kwotą brutto i zawiera 8 % VAT.
Nie zwlekaj! Dzwoń już teraz! Z przyjemnością umówię się na spotkanie!

Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Michał Szczepkowski
Personal Real Estate Advisor.
En Casa Premium Real Estate
ul. Studencka 55
02-735 Warszawa

Podobne oferty Pokaż więcej (16)

Podobne oferty Pokaż więcej (16)

1 650 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Batalionów Chłopskich

Warszawa, Bemowo

94.0 m2 4 pokoje Piętro 4 / 4
1 530 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Różana

Warszawa, Mokotów

78.0 m2 2 pokoje Piętro 1 / 4
1 745 184 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Wołodyjowskiego

Warszawa, Mokotów

109.8 m2 4 pokoje Piętro 0 / 2
1 450 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Wronia

Warszawa, Wola

95.0 m2 4 pokoje Piętro 6 / 7

1 650 000 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane
phone