Wydarzenia

Dzień Otwarty - Elegancki apartament na Mokotowie

Pokaż ofertę
Dzień otwarty21.07
Wtorek 13:00 - 15:00
Wstęp bezpłatny map

Zapraszamy serdecznie na Dzień Otwarty Apartamentu na Mokotowie.

Wracamy do Was z klasycznymi Dniami Otwartymi:) Zapraszamy we wtorek 21.07 o godzinie 13:00 do obejrzenia eleganckiego, jasnego i przestronnego apartamentu na Mokotowie o metrażu 142 mkw. Być może właśnie Ty będziesz mieć okazję stać się jego nowym, szczęśliwym Właścicielem!

Dzień Otwarty rozpoczniemy prezentacją online na naszym FB o godzinie 13:00, a następnie zapraszamy na ciasto i spacer po mieszkaniu.

:: Co to jest dzień otwarty?
Wydarzenie, na które możesz przyjść i spokojnie, przy kawie obejrzeć mieszkanie. Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące. Zapewnimy nie tylko piękne wnętrze w cenionej lokalizacji, ale również bezpieczeństwo i środki ochronne na życzenie:)

Przyjdź i sprawdź, czy to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie.

:: Dlaczego warto przyjść?
To jedyny moment, gdzie masz dużo czasu na sprawdzenie wszystkiego - każdego elementu mieszkania. Możesz od opiekuna oferty - eksperta otrzymać odpowiedź na (niemalże) wszystkie swoje pytania.

Prosimy o potwierdzenie obecności pod numerem telefonu: +48 604 914 100 lub drogą mailową p.wilczynski@encasa.pl

CO SPRZEDAJEMY
:: Krótko:
Mokotów, strzeżone osiedle. Elegancki klimatyzowany apartament w otoczeniu zieleni, 142 m2, 3 sypialnie, gabinet, kuchnia z jadalnią otwarta na salon. Trzy miejsca parkingowe + komórka lokatorska.

:: Dla kogo?
Miejsce idealne dla rodziny 2+1 lub 2+2.
Dla osób ceniących sobie sąsiedztwo zieleni oraz pełnej infrastruktury miejskiej.

:: Atuty?
Apartament wykończony z materiałów najwyższej jakości. Mieszkanie rozkładowe, na trzy strony świata. Charakteryzuje się doskonale zaprojektowanym układem wnętrza, do którego przynależą 3 balkony z widokiem na korony drzew. Duże okna gwarantują, dobrze doświetlone wnętrze. Lokalizacja w willowej części Mokotowa, strzeżona uliczka z kontrolą wjazdu. Bliskość parku Arkadia. Cisza i zieleń wokół.

:: Czy to jest to czego szukasz?
Mieszkanie znajduje się na strzeżonym osiedlu z dala od miejskiego zgiełku w bliskiej odległości ul. Puławskiej, parku Pod Skocznią i Królikarni. W efekcie ma się do dyspozycji bliskość miasta, a jednocześnie parkowy spokojny klimat za oknem. To doskonałe miejsce dla osób, które cenią sobie bliski kontakt z naturą pozostając w samym sercu miasta.

DO ZOBACZENIA

Piotr Wilczyński
Pokaż mapę