Wydarzenia

Dzień Otwarty - Kameralny, cichy apartament w sercu Saskiej Kępy

Pokaż ofertę
Dzień otwarty05.10
Sobota 11:00 - 13:00
Wstęp bezpłatny map ul. Saska, Warszawa

Jeśli szukasz kameralnego, cichego i gotowego do wprowadzenia apartamentu, już w sobotę 5 października w godzinach 11:00 – 13:00 zapraszam na prezentację takiej oferty nieruchomości. Przyjdź i sprawdź czy to Twoje wymarzone miejsce.

Czym jest Dzień Otwarty?

Jest to wydarzenie, w trakcie którego otwieramy dla Ciebie drzwi nieruchomości wystawionej na sprzedaż. To doskonała szansa, by tę nieruchomość poznać, swobodnie zajrzeć w każdy kąt oraz zobaczyć jak pracujemy. Przy filiżance dobrej kawy odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Dlaczego warto przyjść?

To jedyny moment, gdzie masz dużo czasu na sprawdzenie wszystkiego - każdego elementu tego wyjątkowego domu. Możesz się dowiedzieć o wysokości wszystkich opłat, kosztach oraz etapach transakcji zakupu. Dodatkowo otrzymasz specjalną cenę.

Krótko: Saska Kępa / ul. Saska, 99m2, 3 pokoje, 2 łazienki, miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Za oknami cisza i urokliwe zielone patio.

Dla kogo?
Dla rodziny 2+1, 2+2.
Dla miłośników Saskiej Kępy.
Dla szukających funkcjonalnego apartamentu zatopionego w zieleni i ciszy w niedalekim sąsiedztwie centrum Warszawy.

Atuty:
Idealne położenie na starej Saskiej Kępie. Blisko do centrum miasta.
Piękny, rozległy Park Skaryszewski w odległości króciutkiego spaceru.
Świetny rozkład mieszkania. Balkon skąpany w zieleni.
Monitorowany, bezpieczny apartamentowiec.

Czy to mieszkanie dla Ciebie?
Ty i Twoja najbliżsi chcecie wygodnie mieszkać. Ważne, by część dzienna (salon i kuchnia) były wyraźnie oddzielone od części nocnej, prywatnej, niosącej spokój i odpoczynek. To mieszkanie może okazać się idealną odpowiedzią na Twoje poszukiwania.

Co więcej?
Budynek przy Saskiej 105 został wybudowany w 1998 roku. Jest on wyjątkowo zadbany. Prężnie działająca wspólnota dba o estetykę, czystość, jak i wygodę mieszkańców. Budynek jest ogrodzony. Ma wewnętrzne patio z zielonym skwerem i fotelami dla mieszkańców. Są tu stojaki do parkowania rowerów.
Apartamentowiec jest wyposażony w kamery i jest monitorowany 24h na dobę.

Nie czekaj! Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Pozdrawiamy

Zespół En Casa

Karolina Szwenger-Tchorek
Pokaż mapę