Wydarzenia

Dzień Otwarty - Komfortowy dom z salą kinową

Dzień otwarty22.07
Środa 13:00 - 15:00
Wstęp bezpłatny map

Zapraszamy serdecznie na Dzień Otwarty komfortowego domu z salą kinową w samym sercu Warszawy.

Otwieramy dla Was drzwi wyjątkowego domu na Powiślu. Zapraszamy w środę 22.07.2020 r. o godzinie 13:00 do obejrzenia przestronnego domu o metrażu 456 mkw.

Być może własnie Ty będziesz mieć okazje stać się jego nowym, szczęśliwym Właścicielem!

:: Co to jest dzień otwarty?
Wydarzenie, na które możesz przyjść i spokojnie, przy kawie obejrzeć dom. Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Przyjdź i sprawdź, czy ten dom jest właśnie dla Ciebie. Oferta off market i jeszcze nikomu nieprezentowana.

:: Krótko:
Elegancki i komfortowy dom z ogrodem położony w jednej z najbardziej zielonych części miasta, 4 sypialnie, przestronny salon z kominkiem, basen, sauna, sala kinowa, przestrzeń na prywatne imprezy.

:: Dla kogo?
Dla osób szukających nietuzinkowej nieruchomości w samym sercu miasta, dla miłośników wyjątkowych adresów.

:: Atuty?
Doskonała lokalizacja. Dom położony w sąsiedztwie trzech parków jednocześnie pozostając w samym sercu miasta na terenu Kolonii Profesorskiej. Kolonia Profesorska – osiedle w Śródmieściu, zespół osiemnastu jednorodzinnych domów własnych architektów i profesorów Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Teren osiedla jest objęty ochroną konserwatora zabytków, w związku z tym rozbudowa domów w tej lokalizacji jest mocno utrudniona, a wręcz niemożliwa. Przedmiotowa nieruchomość została jednak rozbudowana z znacznie mniejszego domu do obecnej powierzchni 456 m2. W trakcie rozbudowy stworzono przestrzeń rekreacyjną na kondygnacji -1 z basenem, sauną, salą kinową i przestrzenią na prywatne imprezy. W trakcie przebudowy również połączono wolnostojący garaż z domem i dobudowano hall w strefie wejścia. Wykonana rekonstrukcja budynku odpowiednio udokumentowana i legalizowana. Elewacja budynku jest odnowiona z dbałością o wygląd historyczny, pozostaje utrzymana w schludnym klasycznym stylu.

:: Czy to jest to czego szukasz?
Dom został stworzony z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających klientów. Od pierwszej chwili poczujesz się tu wyjątkowo. Nieruchomość od samego wejścia zachwyca poczuciem elegancji, przestrzeni i komfortu.

:: Co w okolicy?
Pełna infrastruktura miejsca. Wszystko co niezbędne na wyciągnięcie ręki. W najbliższej okolicy Łazienki Królewskie, Park Ujazdowski oraz Park im. Marszałka Edwarda Rysza-Śmigłego. Spacerem 5 minut do Na Lato, 15 do Placu Zbawiciela, 20 minut do Bulwarów Warszawskich.

:: Jak z komunikacją?
Wszędzie blisko. Bezproblemowy dojazd do każdej części miasta. Bardzo dobrze rozwinięty węzeł komunikacji miejskiej: tramwaj, autobus, metro. Nieopodal Wybrzeże Kościuszkowskie i trasa Łazienkowska.

:: Samochody?
Garaż o powierzchni ponad 40m2 bez problemu pomieści 2 samochody.

Prosimy o potwierdzenie obecności pod numerem telefonu: +48 604 914 100 lub drogą mailową p.wilczynski@encasa.pl. Dokładny adres podamy podamy po potwierdzeniu obecności.

DO ZOBACZENIA

Piotr Wilczyński
Pokaż mapę