Wydarzenia

Dzień Otwarty - Nowoczesny apartament 120 mkw

Pokaż ofertę
Dzień otwarty08.09
Środa 15:00 - 17:00
Wstęp bezpłatny map ul. Syta, Warszawa

Zapraszamy serdecznie na Dzień Otwarty nowoczesnego apartamentu w Wilanowie.

Otwieramy dla Was drzwi komfortowego apartamentu w Wilanowie. Zapraszamy w środę 8.09.2021 r. o godzinie 15:00 do obejrzenia nowoczesnego apartamrntu.

Być może własnie Ty będziesz mieć okazje stać się jego nowym, szczęśliwym Właścicielem!

:: Co to jest dzień otwarty?
Wydarzenie, na które możesz przyjść i spokojnie przy kawie obejrzeć dom. Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Przyjdź i sprawdź, czy ten dom jest właśnie dla Ciebie. Oferta off market i jeszcze nikomu nieprezentowana.

:: Krótko: Wilanów - Zawady, wysoki standard, 4 pokoje, 120m2, 2 miejsca w garażu, kominek, antresola.

:: Dla kogo?
Dla rodziny z 1/2 dziećmi, szukającej przestronnego nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego w kameralnym i eleganckim otoczeniu. Idealny dla osób szukających bezpiecznej przystani w sąsiedztwie terenów zielonych oraz rekreacyjnych.

:: Atuty?
Dostęp do rzeczki bezpośrednio z działki, na której znajduje się nieruchomość. Idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu oraz odpoczynek od miejskiego zgiełku. Wysokie sufity dodają wyjątkowego i niespotykanego klimatu w mieszkaniu..

:: Czy to jest to, czego szukasz?
Dobrze doświetlony przedpokój, posiadający okna dachowe, na wysokości 4 metrów prowadzi do przestronnego, około 50 m2 salonu, w którym zainstalowano wysokie przesuwne okna tarasowe, gwarantujące dobry dopływ światła słonecznego przez cały dzień. Większy z tarasów to miejsce, w którym poranna kawa zasmakuje Ci bardziej, niż gdziekolwiek indziej. Wysokość salonu sięga do 4,5 m, co podkreśla elegancki charakter tego nowoczesnego apartamentu. Przestrzeń ocieplono kominkiem i drewnem egzotycznym na podłodze.

Prosimy o potwierdzenie obecności pod numerem telefonu: +48 604 914 100 lub drogą mailową p.wilczynski@encasa.pl. Dokładny adres podamy po potwierdzeniu obecności.

DO ZOBACZENIA

Piotr Wilczyński
Pokaż mapę