Wydarzenia

Dzień Otwarty - Piękny apartament w cichej i zielonej okolicy

Dzień otwarty28.09
Sobota 15:00 - 17:00
Wstęp bezpłatny map

Jeśli szukasz wyjątkowego i gotowego do wprowadzenia apartamentu w cichej i zielonej okolicy, już w sobotę 28 września w godzinach 15:00 – 17:00 zapraszam na prezentację takiej oferty nieruchomości. Przyjdź i sprawdź, czy to Twoje wymarzone miejsce.

Czym jest Dzień Otwarty?

Jest to wydarzenie, w trakcie którego otwieramy dla Państwa drzwi nieruchomości wystawionej na sprzedaż. To doskonała szansa, by tę nieruchomość poznać, swobodnie zajrzeć w każdy kąt oraz zobaczyć, jak pracujemy. Przy filiżance dobrej kawy odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Dlaczego warto przyjść?

To jedyny moment, gdzie masz dużo czasu na sprawdzenie wszystkiego - każdego elementu tego wyjątkowego apartamentu. Możesz się dowiedzieć o wysokości wszystkich opłat, kosztach oraz etapach transakcji zakupu. Dodatkowo otrzymasz specjalną cenę.

CO SPRZEDAJEMY?

Krótko:

Piękny apartament przy forcie Bema. 3 pokoje, 2 łazienki, 126mkw, balkon, klimatyzacja.

:: Dla kogo?

Idealne dla ceniących zieleń, ciszę, przestrzeń, prywatność i jakość. Dla wszystkich, którzy chcą być blisko centrum, a jednak w otoczeniu drzew.

:: Atuty?

Idealna lokalizacja w najlepszej części Bemowa - przy Fortach Bema.
Doskonałe położenie tuż przy samym parku z idealnie rozplanowaną przestrzenią.
Wygodne mieszkanie z dużą ilością szaf wnękowych.
Na piętrze tylko 2 mieszkania, co zapewnia kameralność i prywatność.

:: Czy to jest to czego szukasz?

Szukasz jasnej i dobrze rozplanowanej przestrzeni. Mieszkanie musi być na wysokim piętrze i mieć piękny widok na park.
Każdy detal widoczny od przejścia przez próg ma urzekać jakością. Drewniane meble wykonane na zamówienie, kuchnia z wysokiej klasy sprzętem AGD i blatem z kamienia, marmur w łazienkach, armatura topowych marek w swojej klasie, drewniane podłogi, klimatyzacja.

Zależy Ci na 2 łazienkach z wanną, prysznicem i dużej ilości pojemnych szaf wnękowych.
Potrzebujesz też balkonu z przyjemnym widokiem na park w którym śpiewają ptaki. Wchodzisz tu i znajdujesz kawałek po kawałku wszystko, to czego potrzebujesz i czego szukasz.
Lubisz dobrze zorganizowane osiedla, gdzie rano możesz wyskoczyć do sklepu po świeże pieczywo. W samym budynku i na całym osiedlu dużo lokali usługowych i sklepików. Komfort mieszkania mają zapewniać też zadbane tereny zielone, place zabaw dla dzieci, dbająca o bezpieczeństwo i prywatność mieszkańców ochrona na parterze budynku. Jako rodzic doceniasz możliwość wyboru pomiędzy wieloma klubikami dziecięcymi, przedszkolami i żłobkami.

:: Co w okolicy?

Okolica kameralna i bezpieczna z niską zabudową z dala od zgiełku miasta.
Osiedle zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie, zachwycającego zielenią – Fortu Bema na Bemowie. To osiedle stworzone z myślą o ludziach aktywnych których ucieszy bliskość infrastruktury sportowej oraz licznych terenów zielonych.

:: Jak z komunikacją?

Doskonała komunikacja z innymi częściami miasta zapewnia wygodny i swobodny dostęp do wszystkich atrakcji Warszawy nawet dla najbardziej wymagających mieszkańców.

Zadzwoń i umów się na spotkanie podczas Dnia Otwartego.

Dominika Wanicka

+48 602 230 125

Personal Real Estate Advisor. Licencja nr 23527

d.wanicka@encasa.pl

Dominika Wanicka
Pokaż mapę